GO Boosters

Promocje
Iwo 13/10/2022

Ostatnia aktualizacja: 6 maja 2024

Każdy lubi stare dobre AKO. Dobrze skrojone wygląda jak kupon idealny. Jeszcze nie tasiemka, ale na pewno wywoła więcej emocji niż zwykły solo zakład. No i oczywiście przyniesie większą wygraną! A co powiesz, gdybyśmy Ci tę wygraną jeszcze powiększyli? Spytasz, jak? Już tłumaczymy.

Poznaj GO BOOSTERS. To nasz specjalny produkt, który pozwoli Ci powiększyć wygrane dzięki podniesionym kursom! Kiedyś Bill Murray łapał duchy w filmie Ghostbusters, tak Ty teraz możesz złapać porządny kurs z naszym GO BOOSTERS.

O co tutaj dokładnie chodzi? Wyobraź sobie, że w przyszłej kolejce Ekstraklasy chcesz postawić na zwycięstwo Lecha, Legii i Rakowa. Po złożeniu takiego kuponu otrzymasz przykładowo kurs 4.70. Wyobraź sobie teraz, że w usłudze GO BOOSTERS możesz postawić na te same mecze, ale z kursem MIN. 30% WYŻSZYM! Jak to wpływa na wygraną? Przy postawieniu kuponu za 100 złotych, wygrasz ponad 30% więcej.

GO BOOSTERS przygotowują nasi bukmacherzy, którzy wybierają najciekawsze zdarzenia w ciągu dnia, składają je w jeden kupon i podnoszą kurs na AKO. Warto sprawdzać tę sekcję, bo być może właśnie przymierzałeś się do postawienia na takie same zespoły? Jeśli tak, to skorzystaj z naszego GO BOOSTERA i zwiększaj swoją potencjalną wygraną.

Zakładkę GO BOOSTERS znajdziesz na stronie głównej po lewej stronie – wśród „Popularne Ligi”. Możesz śledzić również nasze media społecznościowe, na których codziennie publikujemy nowe GO BOOSTERY. Ponadto na stronie głównej znajdziesz je na bannerach.

Kursy na dane spotkanie nie są atrakcyjne? Obecna potencjalna wygrana Cię nie satysfakcjonuje, więc szukasz na „pewniaczka na podbicie”, który potem jak na złość spuści kupon do kanału? Poznaj GO BOOST i więcej się nie denerwuj na niskie kursy!

GO BOOST to nasz produkt, dzięki którym kursy na dane spotkanie są podniesione w porównaniu do standardowych! Dzięki niemu rozgrywanie solo kuponów stanie się atrakcyjne. Mało ryzyka, duża wygrana. W GO BOOŚCIE wszystko zależy od Ciebie, my tylko podniesiemy kursy na spotkanie.

Jak to dokładnie działa? Weźmy na przykład spotkanie Realu Madryt z Barceloną. Kursy na to zdarzenie wyglądają kolejno: 2.20, 3.55 i 3.15. My jednak do tego meczu dokładamy GO BOOST. Oznacza to, że nasi bukmacherzy podnoszą kursy na zakłady trzydrogowe i zamiast kursu 2.20 na Real, masz do dyspozycji kurs 2.40. GO BOOST nie obowiązuje tylko w piłce nożnej, kursy na zakłady dwudrogowe również będą podnoszone. Wystarczy śledzić naszą ofertę w tym produkcie.

Gdzie znajdziesz GO BOOSTY i jak je odróżnić od innych meczów? Zakładka z przygotowanymi podniesionymi kursami znajdzie się po lewej stronie naszego portalu, wśród paska „Popularne Ligi”. Dodatkowo mecze z GO BOOSTEM będą miały specjalną ikonkę błyskawicy.

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

E-PLAY.PL