Gracz kasyna online rozbił rekordowego jackpota o wartości 42 mln dolarów

Ciekawostki Hazard online Najczęściej czytane
Adam Brzozowski 12/01/2024

Ostatnia aktualizacja: 15 stycznia 2024

Szczęśliwy gracz korzystający z platformy Sportsbet.io osiągnął niebywały sukces, wygrywając największego jackpota w historii. Wyjątkowe wydarzenie miało miejsce podczas obstawiania zakładów w kryptowalucie USDT na slocie Wheel of Wishes stworzonym przez Alchemy Gaming. Zaledwie za 50 dolarów gracz zdobył niewiarygodną nagrodę o wartości 42 milionów dolarów.

Nagroda, która padła 20 grudnia, była jednym z progresywnych jackpotów WowPot!™ od Games Global. Te jackpoty rozpoczynają się od 2 milionów euro i regularnie rosną, gdy niewielka część każdego postawionego zakładu jest dodawana do puli.

Mimo iż to ogromne zwycięstwo, zwycięzca, który zdecydował się zachować anonimowość, wyraził swoje zdziwienie i radość. Stwierdził, że na początku myślał, iż to jakiś błąd, ale gdy zdał sobie sprawę, że wygrał ponad 40 milionów dolarów, dosłownie biegał po pokoju z radością. Co do przyszłości, gracz jeszcze nie podjął ostatecznych decyzji, lecz zaznaczył, że nagroda ta pozwoli jego rodzinie na bezpieczne i komfortowe życie.

Alex Haig, dyrektor Sportsbet.io, wyraził swoje gratulacje dla zwycięzcy, podkreślając, że było to największe w historii kasyna online zwycięstwo osiągnięte w jednym spinie. Dodał, że firma jest dumna z tego, że gracz mógł szybko i bezpiecznie wypłacić swoją nagrodę w mniej niż 90 sekund.

Jako dodatkowy bonus, zwycięzca będzie miał okazję udać się do Londynu na kolację z zespołem Sportsbet.io, a następnie uczestniczyć w meczu w loży VIP w klubie piłkarskim Newcastle United, który jest oficjalnym partnerem firmy Sportsbet.io.

Sportsbet.io a Polska

Oczywistym jest, że usługi oferowane przez operatora Sporsbet.io nie są licencjonowane w Polsce i gra na tej platformie oznacza łamanie ustawy hazardowej. Serwis Sportsbet.io już wcześniej trafił na listę „zakazanych domen”, czyli „Rejestru Domen Służących do Oferowania Gier Hazardowych Niezgodnie z Ustawą” prowadzonego przez Ministerstwo Finansów.


Mimo, iż serwis trafił do rejestru już prawie 4 lata temu to bez problemu można się do niego dostać z polskiego IP.

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

E-PLAY.PL