Greentube rozszerza obecność w krajach bałtyckich

Greentube, oddział NOVOMATIC Interactive zobaczy wkrótce, że jego wiodące na rynku automaty do gier dotrą do większej liczby graczy we wszystkich trzech krajach bałtyckich po tym, jak partner Betsson uruchomił dodatkową witrynę w języku rosyjskim dla litewskich użytkowników.

Marka Betsafe należąca do Grupy Betsson, która od 2017 roku oferuje najpopularniejsze tytuły marki Greentube, dodała teraz strony w języku rosyjskim, aby przyciągnąć kolejnych graczy na Litwie, Łotwie i Estonii.

Ponadto automaty Greentube są również dostępne w SuperCasino.ee, nowym kasynie Pay N Play dla estońskich graczy, które zostało uruchomione jako uzupełnienie Betsafe w sierpniu 2021 roku.

W rozszerzeniu pojawią się klasyczne automaty, takie jak Lucky Lady’s Charm™, Sizzling Hot™ i Book of Ra, a także wiele innych nowych i zapadających w pamięć tytułów zlokalizowanych dla rosyjskojęzycznej ludności Litwy.

Lisa Sandner, Sales & Key Account Manager w Greentube, powiedziała:

„Cieszymy się, że nasze zróżnicowane portfolio kultowych automatów online dociera do graczy z całej Litwy i pozostałych krajów bałtyckich. Marka Greentube jest synonimem jakości i to prawdziwa radość, że możemy przedstawić nowym graczom wszystko, co mamy do zaoferowania.”

Kaido Ulejev, dyrektor handlowy CEECA Betsson Group, powiedział:

„Wszyscy wiedzą, jak popularne stały się automaty Greentube na przestrzeni lat. Są nie tylko zaufaną, ugruntowaną międzynarodową marką, ale ich automaty są natychmiast rozpoznawalne i można je uznać za ulubieńców fanów. Było dla nas niezwykle ważne, żeBetsson Group

uruchomiliśmy naszą najnowszą rosyjskojęzyczną stronę internetową dla litewskich użytkowników z najlepszymi dostępnymi grami, i uważamy, że należą do nich tytuły Greentube”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.