ICE 2019 rozpoczynają się już 5 lutego na ExCeL w Londynie

ICE London od lat jest wzorcem i motorem międzynarodowego rozwoju branży gier w wariantach B2B.

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych rozwojem branży hazardowej, do wzięcia udziału w tym wydarzeniu przez trzy dni (5-7 lutego 2019 r.), aby zaangażować się w najnowsze rozwiązania, treści i możliwości nawiązywania kontaktów na całym świecie i we wszystkich sektorach gier.

ICE London prezentuje bowiem kompletną platformę do budowania przychodów, innowacji i nieocenionych relacji. oprócz wystawy gromadzącej zainteresowanych, wystawców i zwiedzających, na tej edycji targów odbędą się branżowe konferencje pod wspólną nazwą „ICE VOX”.

W ramach kompletnego rozwiązania pakietowego do nauki i inteligencji, „ICE VOX” jest to seria siedmiu konferencji, które odbędą się podczas ICE od 4 do 6 lutego, które dają możliwość zanurzenia się w najnowszym myśleniu o prowadzeniu biznesu hazardowego.

 

Te siedem konferencji to wszechstronna tematyka prezentacji różnych obszarów biznesu hazardowego, takie jak: cyberprzestępczość i bezpieczeństwo; eSport; międzynarodowe konferencje kasyna; modernizacja loterii; światowy briefing regulacyjny, i – nowy temat aktualny na 2019 r. – reklama i marketing oraz sztuczna inteligencja.

 

ICE Totally Gaming podczas swojego trwania reprezentuje całą branżę gier, obejmującą kanały naziemne i internetowe we wszystkich sektorach.

Targi ICE to przede wszystkim:

  • miejsce spotkań
  • rozeznanie na rynku gier i produktów
  • forum edukacyjne i dyskusyjne
  • networking i centrum społecznościowe dla branży gier

ICE pozostaje wiodącym wydarzeniem branżowym ze względu na wielkość i skalę, jakość i ilość odbiorców oraz wynikające z tego możliwości tworzenia sieci kontaktów i rozwoju biznesu. To największe cykliczne wydarzenie tego typu na świecie dla wszystkich związanych z branżą hazardową.

 

E-PLAY serdecznie zaprasza wszystkich czytelników portali oraz miłośników tego sektora gospodarki do wybrania się na ICE 2019 do Londynu oraz do odwiedzenia naszego stoiska na holu głównym pod numerem

Na naszych wiernych czytelników będą czekały niespodzianki i możliwość omówienia wszystkich ciekawych zagadnień z polskiego rynku.

Na targi możesz się zarejestrować jeszcze dziś TUTAJ, aby uniknąć niepotrzebnych komplikacji i straty czasu po przybyciu na tą wystawę.

Poniżej prezentujemy pełen plan wystawy wraz z zaznaczonymi stoiskami poszczególnych firm.

ICE 2019 – Interactive plan(1)

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *