IGT przygotował się do ekspansji zakładów sportowych w Nevadzie

Firma International Game Technology (IGT) ogłosiła w tym tygodniu, że jest w stanie powiększyć swoją firmę bukmacherską w Nevadzie dzięki niedawno uzyskanemu zatwierdzeniu przez Nevada dla platformy PlaySports do handlu detalicznego i zakładów sportowych online.

Po uzyskaniu tej zgody stos technologii zakładów sportowych nowej generacji firmy IGT został zatwierdzony do wdrożenia w całym stanie, umożliwiając większej liczbie operatorów kasyn i ich graczom korzystanie z najpopularniejszej platformy zakładów sportowych w branży gier.

„Uzyskanie przez Nevada zgody regulacyjnej dla naszej technologii PlaySports umożliwia IGT rozszerzenie naszej wiedzy w zakresie zakładów sportowych na wielu naszych wieloletnich klientów w całym stanie, a szczególnie odróżnia IGT od wielu innych dostawców platform bukmacherskich B2B”

– powiedział Enrico Drago, starszy wiceprezes IGT PlayDigital.

„Platforma IGT PlaySports jest wyposażona w wysokowydajny silnik obstawiania, który zapewnia wyjątkowe wrażenia z gry, zintegrowany moduł zarządzania kontem gracza, który umożliwia operatorom pozyskiwanie i zatrzymywanie graczy poprzez indywidualne oferty i promocje, a także modułową konstrukcję, która umożliwia naszym klientom PlaySports skalować swoją ofertę dzięki nowym możliwościom rynkowym ”.

IGT zainicjował wymagany proces próbny w Nevadzie dla swojej technologii PlaySports w obiektach Boyd Gaming w sierpniu 2020 r. i obecnie obsługuje całe przedsiębiorstwo bukmacherskie Boyd Gaming w stanie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *