Kampania SOFTSWISS „Bringing the Heat” na SiGMA Europe

Ostatnia aktualizacja: 21 grudnia 2022

SOFTSWISS, wielokrotnie nagradzany dostawca oprogramowania do gier online i zakładów sportowych, który w ciągu ostatnich kilku tygodni rozgrzewał Maltę dzięki jasnym i oryginalnym działaniom brandingowym, ogłasza swój udział w SiGMA Europe. Tegoroczna, największa europejska impreza iGaming odbędzie się w Valletcie w dniach 14-18 listopada.

Udział SOFTSWISS w wydarzeniu będzie ukoronowaniem gorącej i pikantnej kampanii promocyjnej, jaką firma prowadzi na śródziemnomorskiej wyspie. Fale upałów obecności marki „chilli”, których Maltańczycy doświadczają od początku października, są równie, jeśli nie bardziej, odczuwalne w listopadzie. Oprócz markowych autobusów i jaskrawych, płonących transparentów, SOFTSWISS oczarowała wyspiarzy swoimi ekskluzywnymi lodami o smaku chilli, a teraz zaprasza ich do spróbowania szczęścia w Chilli Bath Challenge.

Dzięki kampanii „Bringing the heat” SOFTSWISS daje mieszkańcom i ich gościom głębokie zagłębienie się w filozofię i wartości marki przed głównym wydarzeniem iGaming. W przyszłym tygodniu na stoisku S17 firma SOFTSWISS zaprezentuje zwycięską kombinację swoich najbardziej postępowych rozwiązań, innowacyjnych narzędzi i najnowocześniejszych technologii wspartych rozległą fachową wiedzą.

Unikalna oferta dostawcy oprogramowania iGaming obejmuje:

  • Platforma Kasyna, Agregator Gier i Platforma Zakładów Sportowych – rozwiązania do uruchomienia projektu od zera, uznane przez społeczność zawodową.
  • Agregator Jackpot, Affilka by SOFTSWISS i Managed Services – kompleksowe rozwiązania, które zapewniają wysokiej jakości wsparcie i skuteczne narzędzia do zatrzymania graczy i zwiększenia ich wartości życiowej.

Vitali Matsukevich, COO w SOFTSWISS, przedstawia najważniejsze informacje na temat nadchodzącego udziału SOFTSWISS w wydarzeniu:

„SOFTSWISS podbije Maltę swoimi gorącymi i pikantnymi ofertami! Zaprezentujemy nasze najlepsze rozwiązania i produkty, witając wszystkich gości na naszym stoisku. Z dumą przedstawimy korzyści i zalety wszystkich naszych produktów oraz przedstawimy nowe integracje i funkcje. Eksperci firmy zawsze będą tam, aby podzielić się swoimi spostrzeżeniami”.

O Autorze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

E-PLAY.PL