KAS uderzył w nielegalny hazard we Włocławku

Automaty
Adam Brzozowski 24/10/2023

Ostatnia aktualizacja: 24 października 2023

Funkcjonariusze kujawsko-pomorskiej Krajowej Administracji Skarbowej zlikwidowali we Włocławku lokal, w którym urządzany był nielegalny hazard.

W minionym tygodniu mundurowi kujawsko-pomorskiej Służby Celno-Skarbowej na podstawie postanowienia Prokuratury Rejonowej we Włocławku przeprowadzili kontrole w jednym z lokali na terenie miasta, w którym podejrzewali, że są organizowane nielegalne gry.

Pieniądze w koszu na śmieci

Po siłowym wejściu do lokalu zabezpieczono 6 automatów hazardowych, działających bez wymaganych pozwoleń, dokumentację, telefony komórkowe, klucze serwisowe oraz ponad 10 tysięcy złotych ukryte za kaloryferem oraz koszu na śmieci. 13 tys. zł. trafiło w ręce funkcjonariuszy po rewizji mieszkania jednej z zatrzymanych osób.

W wykryciu gotówki pomagał kontrolującym pies służbowy przeszkolony do wykrywania waluty.

Co grozi zatrzymanym?

Śledczy z Kujawsko-Pomorskiego Urzędu Celno-Skarbowego w Toruniu przedstawili zatrzymanym dwóm osobom zarzuty prowadzenia nielegalnych gier hazardowych. Podejrzanym grozi grzywna oraz kara pozbawienia wolności do lat 3.

źródło/zdjęcia: Kujawsko-Pomorski Urząd Celno-Skarbowy w Toruniu

3 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

rogal

24/10/2023

tam kszeslem drzwi byly przyłożone to rzeczywiscie silą wchodzili

Max

24/10/2023

Nie tylko w Lubiczu. W całej Polsce jest nagonka po tej "aferze" na Śląsku. Zatrudniają jak leci bo nie ma kto robić. Większość się zwinęła więc teraz dosłownie robią psy w mundurach i wąchają kosze.

hp

24/10/2023

ciekawe czy ten pies służbowy pomógł im też odpiąć kable bo nawet z tym mieli ostatnio problem w lubiczu
E-PLAY.PL