Lokale bukmacherskie są teraz otwarte w Anglii i Walii

Lokale bukmacherskie w Anglii i Walii zostały ponownie otwarte wczoraj po raz pierwszy w 2021 roku w związku z ostatnim złagodzeniem ograniczeń Covid-19 w każdym kraju.

W punktach bukmacherskich nadal będą obowiązywały różne środki, przy czym liczba klientów wpuszczanych do środka w dowolnym momencie będzie zależała od wielkości sklepu, przy czym liczba ta będzie ograniczona do ośmiu. Będzie również obowiązywał limit czasu, w którym klienci będą mogli przebywać w sklepie, podczas gdy nie będzie krzeseł, żadnych sportowych zdjęć na żywo i maksymalnie dwa automaty do gier w działaniu. Ponadto klienci będą ograniczeni do maksymalnie dwóch wizyt dziennie, a sklepy będą musiały być zamykane o godzinie 20:00.

Premier Wielkiej Brytanii Boris Johnson powiedział:

„Jestem pewien, że będzie to ogromna ulga dla tych właścicieli firm, którzy byli zamknięci przez tak długi czas, a dla wszystkich innych jest to szansa, aby wrócić do robienia niektórych rzeczy, które kochamy i mamy brakowało”.

„Wzywam wszystkich, aby nadal zachowywali się odpowiedzialnie i pamiętali o„ dłoniach, twarzy, przestrzeni i świeżym powietrzu ”, aby stłumić Covid, gdy kontynuujemy nasz program szczepień”. – dodał

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *