Najlepsze sloty cyklu Age of the Gods od Playtech

Seria Age of the Gods rozpoczęła się w 2016 roku. Deweloperzy, Playtech, nie mieli już praw do produkcji swoich niezwykle popularnych automatów z motywem Marvela i zwrócili się po inspirację do greckich bogów.

Bogowie byli mili i powracali z natchnieniem tłumnie, gdy tacy jak Zeus, Poseidon, Atena i Herkules zdobili nową erę progresywnych automatów z jackpotami dla płodnego programisty. Dziś w serii jest prawie trzydzieści gier, a jakość każdej z nich jest taka, że ​​trudno zdecydować, do którego boga się zwrócić. Tutaj przyjrzymy się dziesięciu najlepszym z niezwykle popularnej serii, aby dać ci wyobrażenie o życzliwych bogach, które mają do zaoferowania.

Age of the Gods

Age of the Gods była pierwszą w serii inspirowanej mitologią, a dla wielu oryginał jest rzeczywiście najlepszy. Został zainspirowany przez greckich bogów, takich jak Herkules, Zeus. Atena i Posejdon. Sama gra rozgrywa się przed Olimpem, a znalezienie symbolu każdego boga odblokuje jedną z czterech różnych funkcji darmowych spinów.

To właśnie pomaga utrzymać rozrywkę w tym konkretnym slocie, ponieważ każdy z wyżej wymienionych bogów odblokuje unikalny rodzaj funkcji wirowania. Bogowie pomogą ci w dążeniu do osiągnięcia 5000x świętego Graala podczas funkcji wirowania, oferując usługi własnej mocy. To, wraz ze zdrowym RTP wynoszącym 95,02%, pomaga zwiększyć potencjalne zyski, podczas gdy potencjalne cztery progresywne jackpoty są również oferowane, aby stworzyć zwycięską kombinację mocy, zabawy i emocji.

Age of the Gods: God of Storms

God of Storms, Aeolus, to wiodąca postać ósmej odsłony niezwykle popularnej serii. W tej części zostajesz przeniesiony do pływającego królestwa wyspy Aeolia, domeny Aeolus. Na rozkaz bogów, to właśnie tutaj trzyma gwałtowne burzowe wiatry bezpiecznie pod kluczem, dopóki nie otrzyma rozkazu zniszczenia całego świata.

W grze królestwo zostało pięknie oddane. Marmurowe świątynie, twierdze i wieże łączą się stylowo, tworząc wspaniałą starożytną grecką atmosferę. Rozgrywka jest również stylowa, z maksymalną wygraną 2500x w ofercie. To, wraz z dodatkowymi funkcjami, takimi jak „Wild Winds”, RTP 96,14% i szansą na wygranie jednego z czterech progresywnych jackpotów, zapewnia wciągający slot, który może Cię po prostu zwalić z nóg!

Age of the Gods: Mighty Midas

Mitologia otaczająca króla Midasa to taka, która przez lata przenikała kulturę popularną. Dla nieświadomych Midas został pobłogosławiony mocą boga wina, Dionizosa, jako nagrodę za uratowanie jego przybranego ojca. Jednak jego historia jest przestrogą, aby uważać na to, czego sobie życzysz. Na początku Midas był, co zrozumiałe, zachwycony swoją zdolnością do przekształcenia dowolnego przedmiotu w metal szlachetny. Zachwycony, to znaczy, dopóki nie spróbował jeść. Biedny Midas przekonałby się, że jabłka zamienione w złoto nie nadają się na pożywną przekąskę, a woda zamieniona w złoty lód nie leczy pragnienia. Biedny stary Midas miał umrzeć sam, podobno z głodu, gdy jego błogosławieństwo stało się przekleństwem.

Na szczęście Mighty Midas nie rozwodzi się nad śmiercią skazanego króla. Zamiast tego skupia się na bardziej radosnej opowieści fabularnej o złotej transformacji. Łącznie czterdzieści linii wypłat oferuje zdrowy RTP na poziomie 95,35%, a pięć różnych funkcji darmowych spinów można odblokować za pomocą kamieni szlachetnych (ametyst, szafir, rubin, bursztyn i szmaragd). Jeśli podczas gry okaże się, że jesteś pobłogosławiony Midas Touch, możesz nawet wygrać jeden z czterech progresywnych jackpotów, które są oferowane w całej serii Age of the Gods.

Age of the Gods: Glorious Griffin

Gryf to potężna bestia. Z nogami i ciałem lwa oraz skrzydłami, głową i szponami orła jest to stworzenie, z którym nie można igrać. Prawdopodobnie nie powinieneś też kraść z jednego, ale to jest właśnie cel gry w Glorious Griffin!

W tym kolorowym automacie wzbijesz się w przestworza i zagrasz w gnieździe gryfa. Gryf słynie z tego, że strzeże złota i klejnotów królów, a wszystko to jest obecne, gdy próbujesz przebić się do podniebnego oszustwa! Biorąc pod uwagę niebezpieczeństwo takiego zadania, być może nie jest zaskoczeniem, że ten automat oferuje jedną z najwyższych maksymalnych wygranych na naszej liście najlepszych automatów Age of the Gods. Dla tych, którzy odważą się wejść do siedziby gryfa, oferujemy RTP 95,5% i wysoki 40960x.

Age of the Gods: Fate Sisters

Naszymi głównymi bohaterami są tutaj trzy kobiety, które decydują o naszych losach. Mówi się, że trzy siostry – Clotho, Lachesis i Atropos – decydują o losie mężczyzny. Clotho zdecydował o narodzinach, Lachesis o naszym życiu, a Atropos o nieuchronnej śmierci. Losy są tak silne, że uważano ich za potężniejszych od wszystkich bogów, chociaż bogowie wielokrotnie i bezskutecznie próbowali udowodnić, że tak nie jest.

Chociaż często przedstawiane są jako zgrzybiałe stare wiedźmy, trzy siostry są przedstawiane w tym slocie jako piękne i eleganckie – być może wynik projektanta z Playtech, który stara się zaskarbić sobie łaskę losu! Gra jest piękna, rozgrywa się przed Świątynią Apolla. Tutaj mnożniki i darmowe spiny są dostępne na 25 liniach wygrywających. Odpowiednio, to Lachesis ma tutaj największy wpływ, z ofertą 500x, jeśli twoim przeznaczeniem będzie zobaczyć ją na pięciu liniach wygrywających.

O Autorze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

E-PLAY.PL