Nikt nie odebrał wygranej na loterii o wartości 70 mln dolarów!

Ciekawostki Loterie
Wiktor Czerwiński 09/07/2023

Ostatnia aktualizacja: 9 lipca 2023

Ontario Lottery and Gaming Corp. twierdzi, że kupon Lotto Max o wartości 70 milionów dolarów, który nie został odebrany przez rok, nie został fizycznie zweryfikowany i stracił ważność.Los wylosowany 28 czerwca 2022 roku został zakupiony u sprzedawcy loterii w Scarborough. Gracze mają rok na odebranie nagrody.

Termin odbioru nagrody minął o  22:30 w środę, 28 czerwca podała firma w czwartkowym komunikacie prasowym.

Jak powiedział OLG w przypadku gdyby została podjęta próba zweryfikowania losu na loterię po upływie jednego roku  wiadomość na terminalau loterii dla klienta poinformuje że bilet wygasł.

OLG rozpoczęło kampanię w sprawie nieodebranego losu, aby pobudzić pamięć właściciela losu. OLG powiedział, że otrzymał ponad 1100 telefonów od osób, które twierdziły, że zgubiły swój zwycięski bilet.

„OLG dokłada wszelkich starań, aby zawsze wypłacać odpowiednią nagrodę prawowitemu właścicielowi zwycięskiego kuponu” – czytamy w oświadczeniu.

OLG powiedział, że ze względu na dużą liczbę wniosków o utracone bilety, dedykowany zespół badaczy loterii „musi poświęcić czas niezbędny do przejrzenia wszystkich potencjalnych roszczeń zgłoszonych przed upływem terminu wygaśnięcia”.

Jeśli kupon Lotto Max o wartości 70 milionów dolarów pozostanie nieodebrany, nagroda pieniężna zostanie zwrócona graczom w przyszłych grach bonusowych lub promocjach.

OLG powiedział, że zwycięskie liczby w losowaniu Lotto Max 28 czerwca 2022 r. to 8, 19, 22, 41, 42, 46, 47 Bonus 10.

O Autorze

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

E-PLAY.PL