Nominacje w VI edycji “Nagród Bukmacherskich”

Nagrody i wyróżnienia
Wiktor Czerwiński 09/01/2024

Ostatnia aktualizacja: 9 stycznia 2024

Zespół redakcyjny serwisu „LegalniBukmacherzy” po raz szósty przygotował prestiżowe wyróżnienia dla polskich operatorów zakładów sportowych, obejmujące kilkanaście istotnych kategorii branżowych. Uroczysta gala wręczenia nagród zaplanowana jest na 30 stycznia i odbędzie się w Warszawie. To wyjątkowe wydarzenie stanowi znakomitą okazję do uhonorowania najbardziej wybitnych przedstawicieli branży zakładów sportowych, doceniając ich osiągnięcia oraz wkład w rozwój sektora hazardu w Polsce.

Czołowe pozycje wśród wyróżnionych firm bukmacherskich zajmują niekwestionowani liderzy rynku, tak jak Fortuna, STS i Superbet, którzy zostali nominowani w większości prestiżowych kategorii. Należy również podkreślić, że nominacje obejmują również mniejsze podmioty, dla których osiągnięcie tego rodzaju wyróżnienia na trudnym i konkurencyjnym polskim rynku stanowi wyjątkowy sukces.

Uroczysta gala wręczenia nagród, w postaci statuetek, odbędzie się 30 stycznia 2024 roku w Warszawie. To coroczne spotkanie branżowe, w którym uczestniczy około 60 przedstawicieli kadry zarządzającej operatorami, jest organizowane przez iGamingNuts, wiodącego gracza w dziedzinie afiliacji zakładów w Polsce, do którego należy także serwis „LegalniBukmacherzy.pl”.

Dodatkowo, na stronie organizatorów udostępnione zostało głosowanie dla graczy, pozwalające wybrać ulubionego operatora. Efektem tego głosowania jest przyznanie prestiżowej statuetki „Nagroda Użytkowników”, którą w ostatnich trzech latach zdobył Superbet. Oprócz przyznawanych nominacji, najbardziej pożądaną nagrodą jest złota statuetka dla „Bukmachera Roku”.

Przegląd Sportowy Onet, partner medialny „Nagród Bukmacherskich 2023”, przeprowadzi kampanię zachęcającą do udziału w głosowaniu na ulubionego operatora.

Lista kategorii i nominowanych:

NAJLEPSZA OFERTA NA PIŁKĘ NOŻNĄ: SUPERBET, FORTUNA, BETFAN, STS, LVBET

NAJLEPSZA OFERTA NA ŻUŻEL: STS, FORBET, BETFAN

NAJLEPSZA OFERTA NA SPORTY WALKI: STS, FORTUNA, BETCLIC

NAJLEPSZA OFERTA NA SKOKI NARCIARSKIE: SUPERBET, STS, FORTUNA

NAJLEPSZA OFERTA NA TENIS: FORBET, STS, BETTERS, FORTUNA

NAJLEPSZA OFERTA NA ESPORT: LVBET, BETX, BETCRIS, STS

NAJLEPSZA OFERTA ZAKŁADY LIVE: SUPERBET, FORTUNA, STS

NAJLEPSZE KURSY BUKMACHERSKIE: SUPERBET, TOTALBET, FORTUNA, LVBET

NAJLEPSZA APLIKACJA MOBILNA: BETCLIC, FORTUNA, STS, SUPERBET

NAJLEPSZY CUSTOMER SERVICE: SUPERBET, FORBET, STS

NAJLEPSZY MARKETING: BETCLIC, FORTUNA, STS, SUPERBET

ODPOWIEDZIALNY BUKMACHER: FORTUNA, STS, SUPERBET

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

E-PLAY.PL