Pragmatic wypuszcza kontynuację Big Bass Bonanza

Pragmatic Play oferuje graczom pokusę wielkiego połowu dzięki najnowszej wersji automatu, Big Bass Bonanza Keeping It Reel.

Szybka gra podstawowa 5×3 ma 10 linii wygrywających i symboli, w tym wędkę i kołowrotek, spławiki, muchy i pudełka do wędkowania.

Gracze muszą tworzyć pasujące kombinacje, a jeśli trafią trzy lub więcej symboli rozproszonych, aktywowana jest runda darmowych spinów. Tam można aktywować do 20 darmowych spinów w jednym obrocie. Tymczasem złote wildy oferują duże łapanie w rundzie bonusowej, w której czeka potencjalna maksymalna wygrana 10 000x.

Big Bass Bonanza Keeping It Reel to kontynuacja przebojowego automatu Pragmatic Play, Big Bass Bonanza.

Dyrektor operacyjny Pragmatic, Irina Cornides, powiedziała:

„Nasza ulubiona rybaczka powraca w kolejnej ekscytującej bonanzie wielkich przekąsek w najnowszej odsłonie jednej z naszych najbardziej lubianych serii automatów. Wielki potencjał wygranej i poczucie zabawy, z którego słyną nasze gry Big Bass Bonanza, są tutaj w obfitości, wraz z dodatkowymi funkcjami i świetnymi mnożnikami”.

Pragmatic Play dostarcza obecnie branży gier do siedmiu nowych tytułów wrzutowych miesięcznie. Firma dostarcza również gry kasynowe na żywo i gry bingo w ramach ponad 250 portfolio gier.

O Autorze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

E-PLAY.PL