SSC Napoli ma nowego partnera z branży hazardowej

Sportowy Marketing
Wiktor Czerwiński 08/09/2023

Ostatnia aktualizacja: 8 września 2023

Rollbit, operator hazardowy zarejestrowany na Curacao został oficjalnym europejskim partnerem SSC Napoli na sezon 2023/24 i kolejne lata.

Należąca do i zarządzana przez Bull Gaming N.V z siedzibą w Curacao, firma zajmująca się kasynem i hazardem kryptowalut, stwierdziła, że transakcja ma na celu zwiększenie zaangażowania fanów i interakcji społeczności.

Sam Norman, dyrektor ds. partnerstwa w firmie Rollbit, skomentował: „Jesteśmy zachwyceni współpracą z jedną z najbardziej kultowych drużyn światowego futbolu, SSC Napoli. Gli Azzurri to jeden z najbardziej lubianych zespołów na świecie, a zespół Rollbit ma zaszczyt być częścią rodziny.

„Uważamy, że to idealny moment, aby rozpocząć tę podróż razem z SSC Napoli, która właśnie zdobyła Scudetto, a także gdy zaczynamy się rozwijać i zdobywać pozycję najbardziej innowacyjnej i szanowanej platformy do gier kryptowalutowych.

„Nie możemy się doczekać, aby kibicować SSC Napoli w tym sezonie, gdy drużyna chce zachować tytuł i walczyć o chwałę w Lidze Mistrzów”.

Ponadto drużyna Serie A pochwaliła „innowacyjne podejście” firmy Rollbit do gier online i szczegółowo opisała, w jaki sposób będzie to zgodne z „sukcesem Napoli na boisku”, aby przyciągnąć fanów z obu terytoriów.

Tymczasem Tommaso Bianchini, dyrektor ds. przychodów w SSC Napoli powiedział: „Podzielamy ich ambicję występów na najwyższym poziomie i oboje jesteśmy bardzo zaangażowani w zapewnianie naszym fanom coraz bardziej innowacyjnych doświadczeń.

„To partnerstwo idealnie wpisuje się w dążenie klubu do zdobycia pozycji wiodącej marki na scenie międzynarodowej i dodatkowo pokazuje ciągłe dążenie klubu do współpracy z najnowocześniejszymi markami, takimi jak Rollbit”.

 

 

 

O Autorze

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

E-PLAY.PL