Super derby Śląska i Fiat 500 nagrodą w konkursie Superbet

Promocje
Wiktor Czerwiński 19/09/2023

Ostatnia aktualizacja: 19 września 2023

22 tysiące widzów na trybunach, siedem lat oczekiwania, jeden arcyważny gol i… jedna kibicka, która ze stadionu w Zabrzu wyjechała nowym Fiatem 500. Wielkie Derby Śląska były czymś więcej niż mecz, bo do boiskowych emocji i podwyższonej temperatury typowej dla starć Górnika Zabrze z Ruchem Chorzów, organizatorzy dołożyli masę atrakcji dla kibiców.

Odjazdowa zabawa trwała nie 90 minut, a dużo więcej – na kilka godzin przed meczem fani mogli bawić się m.in. w strefie Superbet – Sponsora Głównego Górnika. Bukmacher zadbał też o odjazdową zabawę w przerwie meczu – ośmioro kibiców, którzy przed pierwszym gwizdkiem złapali piłeczki tenisowe rzucone w trybuny, zmierzyło się w grze Supergame: CARling. Ta osoba, która wykazała się największą precyzją i umieściła piłkę najbliżej środka specjalnej, okrągłej tarczy przez najbliższy rok będzie mogła zupełnie za darmo jeździć hybrydowym Fiatem 500.

Słaba płeć? No nie! Fanka Górnika, pani Wiola, stanęła w przerwie do rywalizacji na piłkarską precyzję z siedmioma mężczyznami i bez mrugnięcia okiem zgarnęła główną nagrodę, trafiając piłką niemal w sam środek tarczy.

Najpierw nie wierzyłam, że złapię piłeczkę, a potem że pokonam konkurentów. Był stresik, kiedy wychodziłam na murawę. Okazało się, że wystarczy uwierzyć w siebie – powiedziała zwyciężczyni, która na co dzień trenuje piłkę nożną, więc jej ułożony strzał nie był przypadkiem

 

O Autorze

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

E-PLAY.PL