Superbet z Canal+ wspiera WOŚP. Nie lada gratka dla kibiców Lecha

Najczęściej czytane Wydarzenia
Adam Brzozowski 22/01/2024

Ostatnia aktualizacja: 28 stycznia 2024

To wyjątkowa okazja nie tylko dla fanów Lecha Poznań, ale także dla wszystkich entuzjastów futbolu. Dzięki współpracy Superbet, sponsora strategicznego Kolejorza, z klubem oraz CANAL+, na charytatywnej aukcji dostępne jest wyjątkowe doświadczenie uczestniczenia w dniu meczowym Lecha Poznań od strony telewizyjnej transmisji. Wszystkie zebrane środki zostaną przekazane na konto Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, której tegoroczny cel brzmi: „Płuca po pandemii. Gramy dla dzieci i dorosłych!”. To nie tylko szansa na niezapomniane przeżycia związane z ulubioną drużyną, ale także okazja do wsparcia szlachetnego celu charytatywnego.

Telewizyjna oprawa meczów PKO Bank Polski Ekstraklasy, realizowana przez stację CANAL+, uznawana jest za jedną z najlepszych w Europie. To spektakularne wydarzenie, dostępne zarówno na antenach sportowych CANAL+, jak i w serwisie streamingowym CANAL+ online, dostarcza niezapomnianych wrażeń dla kibiców. Superbet, bukmacher będący partnerem zarówno CANAL+, jak i Lecha Poznań, postanowił podzielić się tajnikami pracy mediów podczas dnia meczowego, przybliżając fanom futbolu kulisy produkcji.

Osoba, która zdecyduje się wpłacić najwyższą kwotę na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, otrzyma wyjątkową dwuosobową przepustkę. To niezwykłe zaproszenie pozwoli zwycięzcy spojrzeć nie tylko zza kulis telewizyjnych transmisji, ale także zajrzeć do klubowego świata Lecha Poznań. Zwycięzca będzie mógł wybrać dowolne domowe spotkanie Lecha w ramach rundy wiosennej Ekstraklasy, z takimi rywalami jak np. Legia Warszawa. To niepowtarzalna okazja dla prawdziwego kibica, a jednocześnie szansa na wsparcie szczytnej inicjatywy charytatywnej.

– Cieszymy się, że zarówno CANAL+, jak i nasi partnerzy z Lecha błyskawicznie podchwycili pomysł na wspólne wsparcie WOŚP. Jako sponsor Kolejorza zawsze staramy się na pierwszym miejscu stawiać kibiców i dawać im coś super. Stąd chęć połączenia naszych partnerów i zaproponowania fanom niezwykłego doświadczenia na stadionie przy Bułgarskiej. Jesteśmy przekonani, że to będzie dzień, który zapamiętają na długo. A co najważniejsze, środki pomogą skutecznie leczyć choroby płuc po pandemii koronawirusa ­podkreśla Łukasz Seweryniak, CEO Superbet Polska.

Otworzymy drzwi, które normalnie są dostępne tylko dla naszych dziennikarzy. Zwycięzca będzie mógł zajrzeć w każdy zakamarek: od stanowiska komentatorów, przez wozy transmisyjne, aż po strefę mieszaną, w której przeprowadzane są wywiady czy salę konferencyjną. Chcemy sprawić, żeby zwycięzca licytacji poczuł się pełnoprawną częścią ekipy CANAL+ i przeżył niespotykane dotąd sportowe emocje. Cieszymy się, że możemy wspólnie wesprzeć WOŚP, jednocześnie robiąc coś atrakcyjnego dla kibiców – mówi Marek Buklarewicz, dyrektor działu projektów specjalnych w CANAL+.

Runda wiosenna ekstraklasy zapowiada się przy Bułgarskiej bardzo interesująco. Jestem przekonany, że dla zwycięzcy naszej aukcji będzie jeszcze bardziej niezwykła. Ze strony klubu dopilnujemy, żeby nasz gość mógł przyjrzeć się nie tylko pracy ekipy telewizyjnej, ale też poznał dzień meczowy z perspektywy klubu. Mało kto zdaje sobie sprawę, ile drobnych i większych elementów składa się na matchday experience. Pokażemy, jak sprawna maszyna jest potrzebna do zapewnienia kibicom doświadczeń na najwyższym poziomie mówi Marcin Grotkiewicz, dyrektor sprzedaży b2b w Lechu Poznań.

Tę unikalną nagrodę można licytować TUTAJ LINK. Aukcja potrwa do 1. lutego. Serdecznie zapraszamy do tego, żeby wspólnie z Lechem, CANAL+, Superbetem oraz Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy grać do końca świata i jeden dzień dłużej!

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

E-PLAY.PL