Wazdan nominowany do nagrody dla Najlepszego dostawcy gier roku SiGMA

Nagrody i wyróżnienia
Marek 02/11/2022

Ostatnia aktualizacja: 21 grudnia 2022

Firma Wazdan została nominowana do nagród SiGMA Awards Europe w kategorii Najlepszy dostawca gier roku, których rozdanie odbędzie się 14 listopada w Hilton Convention Center na Malcie.

Nominacja do tej prestiżowej nagrody jest świadectwem niestrudzonej pracy całego zespołu firmy Wazdan i ich zamiłowania do innowacji w ciągu ostatniego roku.

Dodanie unikalnych funkcji zwiększających zaangażowanie graczy do najnowszych tytułów było kluczem do ostatnich nominacji i nagród zdobytych przez firmę Wazdan oraz umocniło pozycję firmy jako innowacyjnego dostawcy gier klasy premium i silnego partnera dla operatorów.

Wyróżnienie w tak prestiżowej kategorii nagród SiGMA Europe oznacza kolejny pozytywny krok dla dewelopera, który w ciągu ostatnich 12 miesięcy znacząco powiększył swój katalog gier.

Andrzej Hyla, dyrektor handlowy w Wazdan, powiedział:

„Jestem niesamowicie dumny, że Wazdan znalazł się na liście kandydatów do tych cennych nagród w najważniejszej dla nas kategorii – Najlepszego dostawcy gier roku. Zbieranie owoców naszej ciężkiej pracy jest niezwykle satysfakcjonujące. Będziemy trzymać kciuki w miarę zbliżania się ceremonii wręczenia nagród oraz ogłoszenia werdyktu. Nie możemy się doczekać, aby zobaczyć tam naszych przyjaciół i parnterów. Życzymy powodzenia pozostałym nominowanym!”

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

E-PLAY.PL