Wazdan wchodzi na hiszpański rynek dzięki współpracy z Luckia

Wazdan, dostawca innowacyjnych gier, wszedł po raz pierwszy na rynek hiszpański po podpisaniu kompleksowej, wielojurysdykcyjnej umowy z firmą Luckia.

Dzięki tej umowie najpopularniejsze tytuły Wazdana pojawią się w Hiszpanii i Ameryce Łacińskiej, a także na innych wybranych rynkach europejskich za pośrednictwem wiodącej platformy OPENGAMING™ firmy Light & Wonder. Przez dwa tygodnie najlepsze gry, takie jak Magic Spins™, Sizzling Eggs™ i tytuły z serii Power of Gods™, będą dostępne wyłącznie dla graczy kasyn operatora Luckia.

Ponadto klienci tej niezwykle uznanej marki będą mogli korzystać z kolekcji innowacyjnych funkcji zwiększających zaangażowanie graczy, oferowanej przez gry firmy Wazdan, w tym Collect to Infinity™, Cash Infinity™, Sticky to Infinity™ i Hold the Jackpot.

Od początku roku spółka Wazdan rozszerzyła swoją działalność na rynki Hiszpanii, Holandii, Ontario (Kanada), Bułgarii oraz Michigan (USA).

Andrzej Hyla, dyrektor handlowy w Wazdan, powiedział:

„Jesteśmy bardzo dumni, że po raz pierwszy wchodzimy na hiszpański rynek i robimy to we współpracy z jedną z najstarszych i najbardziej prestiżowych marek w tym kraju – firmą Luckia. Nieustannie dążymy do doskonałości, dlatego jesteśmy podekscytowani możliwością dostarczenia naszych najlepszych gier do graczy kasyn prowadzonych przez firmę Luckia. Liczymy na owocną współpracę nie tylko w Hiszpanii, ale na wszystkich kluczowych rynkach.”.

Ibai Goikotxea, menedżer kasyna Luckia, powiedział:

„Wazdan oferuje graczom niezwykłą kolekcję slotów, która łączy immersyjne motywy graficzne oraz dźwiękowe ze zbalansowaną matematyką i niezrównaną grywalizacją, a także efektownymi narzędziami zwiększającymi zaangażowanie graczy. Cieszymy się, że jesteśmy pierwszym hiszpańskim partnerem Wazdana i jesteśmy podekscytowani perspektywą udostępnienia naszym graczom ich niezrównanych tytułów”.

O FIRMIE WAZDAN:
Wazdan to firma z ponad 10-letnim doświadczeniem w produkcji gier. Z pasją i zaangażowaniem tworzymy najwyższej jakości gry oraz innowacyjne narzędzia, które wpływają na wzrost zaangażowania graczy w rozgrywkę i pozwalają podnosić wyniki finansowe naszych partnerów. Nasze gry są certyfikowane w ponad 20 krajach na całym świecie, takich jak: Malta, Wielka Brytania, New Jersey (USA), Michigan (USA), Zachodnia Wirginia (USA), Ontario (Kanada), Szwecja, Rumunia, Grecja, Estonia, Hiszpania, Litwa, Łotwa, Dania, Szwajcaria, Kolumbia, Portugalia, Włochy, Białoruś, Holandia, Polska, Czechy i Bułgaria. Oferujemy zróżnicowane portfolio, zawierające ponad 150 niezwykle wciągających gier w technologii HTML5, które powiększamy o 18 premier rocznie. Nasze gry wyznaczają nowe standardy rozrywki.
Tytuły, które cieszą się największą poularnością wśród graczy to: Magic Spins™, Sun of Fortune, 9 Coins™, Fortune Reels, 9 Lions, Sizzling 777 Deluxe i Power of Gods™: Hades. Nasza kolekcja gier stale rośnie, a najnowsze tytuły szybko prześcigają popularnością poprzednie topowe produkcje. Nieustannie poszukujemy nowych sposobów na zwiększenie zaangażowania graczy, tworząc innowacyjne funkcje, takie jak Volatility Levels™, Hold the Jackpot, Collect to Infinity™, czy Cash Infinity™. Naszym celem jest dostarczanie naszym klientom produktów na najwyższym poziomie, które zapewnią graczom najlepszą rozrywkę. Chcesz dowiedzieć się więcej o firmie Wazdan? Odwiedź naszą stronę https://www.wazdan.com

O Autorze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.