Wyciśnij kasę dla Domu Aniołów Stróżów. Wielki powrót piłkarskiego Spodek Super Cup!

Branżowy marketing Bukmacherzy
Wiktor Czerwiński 09/01/2024

Ostatnia aktualizacja: 9 stycznia 2024

Po 26 latach do legendarnej katowickiej hali wraca piłkarski Spodek Super Cup – zimowy turniej, wypełniający kibicowski kalendarz pod nieobecność rozgrywek ligowych. Na hali zmierzą się Górnik Zabrze, GKS Katowice, Banik Ostrawa, Podbeskidzie Bielsko-Białą, ROW Rybnik oraz Żelezarne Podbrezova.

Superbet, jako sponsor główny imprezy, przygotuje dla kibiców specjalną strefę, w której dzięki sile mięśni będą mogli nie tylko zgarnąć freebety, ale przede wszystkim wesprzeć dzieciaki, którym życie nie oszczędza trudów.

Podczas turnieju na trybunach pojawią się tysiące fanów zaprzyjaźnionych ze sobą drużyn uczestniczących w Spodek Super Cup. Każdy i każda z nich będzie mógł wykorzystać swoje muskuły nie tylko do pracy na rzecz swojego portfela, ale co kluczowe, również na cel charytatywny.

– W naszej strefie kibica pojawią się sztangi i ławeczki, każdy uczestnik wydarzenia będzie mógł wycisnąć dla siebie sto złotych freebetu, a także wesprzeć Dom Aniołów Stróżów. Każdy udana próba, to 10 zł przekazanych na konto stowarzyszenia, które od 30 lat wspiera młodzież z ubogich wykluczonych środowisk. Będziemy mocno dopingować nie tylko piłkarzy, ale również kibiców wyciskających kilogramy na sztandze. Jesteśmy gotowi przekazać aż do 10 tysięcy złotych, w zależności oczywiście od tego, jaką mocą wykażą się chętni – tłumaczy Łukasz Seweryniak, CEO Superbet Polska.

Na sztandze będą umieszczone ciężary 80 lub 100 kilogramów, w zależności od masy uczestnika.

Łączna liczba wyciśniętych kilogramów przełoży się na złotówki przekazane dla Domu Aniołów Stróżów, aż do kwoty 10 000 złotych. Dodatkowo, każde wyciśnięcie sztangi będzie oznaczało 10 złotych freebetu w Superbet do wykorzystania przez danego kibica. Za dziesięć wyciśnięć stukilogramowej sztangi Superbet przekaże zatem 100 złotych w formie freebetu dla kibica, a także 100 złotych dla fundacji wspierającej dzieci z trudnych środowisk.

Anioły istnieją naprawdę

Stowarzyszenie Pomocy Dzieciom i Młodzieży „Dom Aniołów Stróżów” od 1991 roku działa w Katowicach na rzecz osób zmarginalizowanych przez społeczeństwo i wywodzących się z patologicznych środowisk. Na początku funkcjonowanie koncentrowało się w okolicach dworca PKP, pomagając doraźnie młodym ludziom w kryzysie uzależnień i bezdomności. Od tej pory Dom Aniołów Stróżów stał się prawdziwym Domem, oferującym schronienie, opiekę i terapię najbardziej potrzebującym dzieciom i młodzieży na Śląsku i w Zagłębiu. W ośmiu placówkach prowadzonych przez stowarzyszenie działają świetlice, przedszkole terapeutyczne, poradnia rodzinna i programy uliczne. Każdego dnia pomocą obejmowane jest ok. 130 osób w świetlicach i klubach.

– Staramy się wspierać nie tylko wielkie inicjatywy, ale też takie, które lokalnie robią ogromną różnicę. Takim podmiotem od przeszło 30 lat jest Dom Aniołów Stróżów. Jako sponsor główny Górnika Zabrze i Spodek Super Cup chcemy być częścią inicjatyw ważnych dla Ślązaków – podkreśla Katarzyna Gawlik, dyrektorka marketingu Superbet Polska.

Powrót po latach

W latach 90. zimowy turniej halowy w Spodku był najważniejszym punktem przerwy w piłkarskich rozgrywkach. Chociaż nie toczyła się w nim walka o ligowe punkty, cieszył się dużym prestiżem, a o wygraną co roku rywalizowały największe firmy, jak Legia Warszawa, Górnik Zabrze czy Widzew Łódź. Na trybunach nigdy nie brakowało gorącej atmosfery, a Spodek pękał w szwach.

Teraz, po 26 latach od rozegrania ostatniej edycji turnieju, organizatorzy zdecydowali, że czas przywrócić go do życia. Udział wezmą zespoły, których kibice żyją ze sobą w dobrych relacjach, więc będzie to również szansa na zacieśnienie relacji pomiędzy fanami. Idealną okazją do tego będzie wspólne wyciskanie kilogramów w strefie Superbet, łączące przyjemne z pożytecznym

. – Na trybunach spodziewane jest 9 tysięcy fanów futbolu, spotkania będą transmitowane w Kanale Sportowym, a mecze poprowadzi najlepszy sędzia na świecie, czyli Szymon Marciniak. Na fanów czeka też nie lada gratka w postaci Meczu Gwiazd. Warto być w ten weekend w Spodku i warto odwiedzić naszą strefę – zaprasza Łukasz Seweryniak.

Turniej rozpocznie się w niedzielę, 14 stycznia w samo południe i potrwa do godz. 18. Ceny biletów zaczynają się od 60 złotych. Więcej informacji na temat turnieju i biletów na STRONIE ORGANIZATORA.

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

E-PLAY.PL