Wygrał milion dolarów w loterii. Rok później wygrał kolejny

Antoine Beaini w 2021 roku wygrał milion dolarów w Maxmillion Lotto Max. Ku swojemu zdziwieniu rok później udało mu się to ponownie. „To było bardziej szokujące niż pierwsze zwycięstwo” – wyznał szczęśliwy Kanadyjczyk.

Antoine Beaini z Milton w prowincji Ontario w Kanadzie wygrał dwa miliony w dwa lata. W losowaniu z 23 września zdobył nagrodę w wysokości miliona dolarów. Tyle samo wygrał rok wcześniej w tej samej loterii.

Dwa miliony w dwa lata

Kanadyjczyk kupił los na loterię z przyzwyczajenia. Po wygranej w 2021 roku nie spodziewał się, że uda mu się to ponownie. Ku swojemu zaskoczeniu kolejny raz zdobył zawrotną sumę pieniędzy.

„Byłem nagrodzony również w sierpniu 2021 roku i odebrałem nagrodę w wysokości 1 miliona dolarów! – powiedział Beaini.

Milioner powiedział, że o wynikach dowiedział się w domu. Razem z żoną nie mogli uwierzyć w swoje szczęście. Byli o wiele bardziej zaskoczeni niż za pierwszym razem.

Pomyślałem „Znowu?”.

To było bardziej szokujące niż pierwsze zwycięstwo. Powiedziałem mojej żonie i była bardzo, bardzo szczęśliwa! Zwycięski los został zakupiony w Milton Convenience Store na Main Street. W 2021 roku w Ontario doszło do innego szczęśliwego zbiegu okoliczności związanego z loterią. 43-letni James Courtemanche wygrał 80 tys. dolarów, a pięć miesięcy zgarnął kolejne 90 tys. dolarów. Mężczyzna wierzy, że uda mu się wygrać kolejne spore sumy. Nie mogłem uwierzyć, że to się powtórzyło. Byłem bardzo zaskoczony – a potem przypomniałem sobie, że dobre rzeczy przychodzą trójkami, więc jestem gotowy na następną nagrodę.

Prowincja Ontario w Kanadzie jest wyjątkowo szczęśliwa dla osób lubiących loterie i zdrapki. Od 2009 roku gracze Lotto Max zdobyli już ponad 7,3 miliarda dolarów.

Źródło: o2.pl

O Autorze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.