Wyrwał zdrapki i wybiegł ze sklepu..

Loterie Najczęściej czytane
Adam Brzozowski 10/03/2024

Ostatnia aktualizacja: 12 marca 2024

Okazuje się, że z pozoru niewinne zdrapki mogą wywołać u niektórych skłonność do desperackich czynów. Kryminalni z Komisariatu I Policji zatrzymali mężczyznę, który w zuchwały sposób ukradł losy loterii zdrapkowej w jednym ze sklepów w Zielonej Górze.

Zdarzenie miało miejsce 28 lutego. Sprawca tej kradzieży poprosił sprzedawczynię o jedną zdrapkę, a kiedy kobieta pozwoliła klientowi dokonać wyboru mężczyzna wyrwał jej wszystkie zdrapki i wybiegł ze sklepu.

Kilka dni później policjanci otrzymali informację, że w jednej z kolektur ktoś próbował wypłacić wygrane ze skradzionych wcześniej losów.

Po obejrzeniu zapisów z kamer ze sklepów oraz kamer miejskich mężczyznę widocznego na filmach rozpoznał jeden z Kryminalnych z Komisariatu I Policji, który w przeszłości prowadził inną sprawę wobec mężczyzny. Policjanci dotarli do podejrzewanego o kradzież zdrapek i zatrzymali go w czwartek 7 marca.

25-latek usłyszał zarzut popełnienia kradzieży szczególnie zuchwałej. Przyznał się do popełnienia tego czynu i złożył wyjaśnienia. Za ten czyn grozi mu kara do 8 lat pozbawienia wolności, ponieważ kodeks karny za kradzież szczególnie zuchwałą przewiduje wyższą karę niż za zwykłą kradzież.

źródło/zdjęcie: Komenda Miejska Policji w Zielonej Górze

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

E-PLAY.PL