Załóżmy się o cokolwiek

Bukmacherzy
Marek 26/03/2015

Ostatnia aktualizacja: 26 marca 2015

Oferta bukmacherów to przede wszystkim kursy na wydarzenia sportowe. Piłka nożna, tenis, hokej czy siatkówka to dyscypliny które generują największy ruch u buków. Ale postawić możemy właściwie na wszystko to, co bukmacherowi do głowy przyjdzie.

Zakłady niecodzienne, niesportowe u buków pojawiają się przy okazji jakichś ciekawszych lub mniej ciekawych wydarzeń. Doprawdy ciężko czasami się domyślić co powodowało analitykami oferującymi kursy na to a nie inne wydarzenie. Spójrzmy więc na naszych rodzimych i nierodzimych buków, co też akurat przygotowali dla amatorów niebanalnych zakładów.

STS przyjmuje, a jakże, typu na wydarzenia związane z telewizyjnym show Taniec z Gwiazdami. Możemy założyć się o to, kto odpadnie w kolejnym odcinku albo czy jurorzy dadzą którejś parze maksymalną ilość punktów. To rozrywka. Są jeszcze zakłady na wydarzenia społeczne. Pierwsze miejsce zajmują oczywiście wybory prezydenckie – kto wygra, kto w drugiej turze itd. Kolejne oferty kursowe są już nieco bardziej niecodzienne. Otóż u bukmachera STS możemy postawić, kiedy zostanie oddany do użytku nowy dworzec Łódź Fabryczna (to nikt tego dzisiaj nie wie??? – przyp. BB) albo kiedy zostanie otwarta nowa linia tramwajowa w Olsztynie… no szaleństwo.

U Totolotka w tej kwestii jest mniej wesoło. Możemy postawić zakłady na wyniki wyborów prezydenckich oraz parlamentarnych. Nuda. Podobnie u Fortuny – wybory prezydenckie i nic więcej poza sportem.

Dużo weselej jest u bukmacherów, których oficjalnie w Polsce nie ma a przytoczenie tutaj ich nazwy grozi karą grzywny i ciężkim więzieniem. Firma na literę „U” oferuje zakłady na takie wydarzenia, jak zwycięzca duńskiego X-Factora, konkurs na Miss Finlandii (największe szanse ma niejaka Rita Jokinen), konkurs Eurowizja 2015 (podobno największe szanse ma Szwecja), czy też „kto zagra kolejnego Bonda (Edris Elba!). I tak dalej i tak dalej..

A Wam jaki najdziwniejszy zakład udało się postawić u bukmachera?

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

E-PLAY.PL