Areszt za rozbój w salonie gier

rozbój

Po wnikliwej pracy operacyjnej grodziscy kryminalni ustalili i zatrzymali mężczyznę podejrzanego o dokonanie rozboju. 41-latek usłyszał zarzut dotyczący zaatakowania pracownicy salonu gier w Milanówku i kradzieży telefonu i pieniędzy z tego miejsca. Sąd pozytywnie rozpatrzył wniosek śledczych o tymczasowe aresztowanie go na 3 miesiące.

Kilka dni temu do policjantów wpłynęło zawiadomienie o rozboju dokonanym przez nieznanego mężczyznę w jednym z salonów gier w Milanówku. Zgłaszająca pracownica poinformowała o zaatakowaniu jej w miejscu pracy przez nieznanego mężczyznę. Napastnik miał skrępować ręce kobiety, uderzyć ją i zagrozić jej śmiercią. Następnie zabrał telefon i pieniądze i uciekł z miejsca przestępstwa.

Sprawą natychmiast zajęli się grodziscy kryminalni. Po wykonaniu wielu czynności operacyjnych policjanci ustalili osobę podejrzewaną o dokonanie tego czynu. Natychmiast pojechali zatrzymać wytypowanego mężczyznę. 41-latek wpadł przed swoim domem.

Wykonane przez policjantów z milanowskiego komisariatu czynności pozwoliły na przedstawienie zatrzymanemu zarzutu dokonania rozboju. Sąd przychylił się do wniosku śledczych i zastosował wobec mężczyzny tymczasowe aresztowanie na 3 miesiące. Dokonany przez niego czyn zagrożony jest karą nawet 12 lat pozbawienia wolności. Funkcjonariusze ustalają jeszcze udział podejrzanego we wcześniejszych podobnych przestępstwach w okolicy.

Źródło: Komenda Powiatowa Policji w Grodzisku Mazowieckim

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *