Brytyjczyk, który wygrał w EuroMillions nie zgłosił się po wygraną

loteria

Jak podaje „Sky News”, organizatorzy loterii EuroMillions ostrzegli, że jeśli nikt nie zgłosi się po nagrodę w ciągu tygodnia, to zostanie ujawniona dokładna lokalizacja, w której kupiono szczęśliwy kupon.

11 czerwca w loterii EuroMillions padła wygrana o wartości 123 milionów funtów. Wiadomo, że zwycięzca jest mieszkańcem Wielkiej Brytanii, jednak nadal nie zgłosił się on (lub ona) po nagrodę. Wygrany los jest trzecim najwyższym wynikiem w historii EuroMillions i trafiono w nim wszystkie pięć głównych numerów – 25, 27, 39, 42 i 46 – oraz dwa Lucky Stars – 11 i 12.

Ponieważ zwycięzca wciąż nie zgłosił się po swoją nagrodę, istnieją obawy, że szczęśliwiec jest osobą niepełnosprawną albo może jeszcze nie zdaje sobie sprawy z tego, że wygrał. Organizatorzy loterii wezwali wszystkich graczy do „sprawdzania, podwójnego sprawdzania i potrójnego sprawdzania” swoich kuponów.

Jak dotąd organizatorzy ujawnili, że los został zakupiony w sklepie National Lottery, a nie online. Jeśli jednak nikt nie zgłosi się po wygraną w ciągu mniej więcej tygodnia, to zostanie ujawniona dokładna lokalizacja, w której dokonano zakupy szczęśliwego kuponu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *