Cherry Online Polska – nowy bukmacher z koncesją on-line

Wczoraj tj w dniu 28 czerwca nowy bukmacher uzyskał koncesję na działalność bukmacherską w Polsce. Jest to firma Cherry Online Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie.

Firma ta starała się o uzyskanie koncesji przez ponad 6 miesięcy, spełniając wszystkie wymagania wynikające z zapisów ustawy o grach hazardowych uzyskała zezwolenie z dnia 28 czerwca 2018 r. nr PS4.6831.26.2017.

Właścicielem większościowym firmy jest Cherry AB ze Szwecji, założona w 1963 roku a będąca właścicielem takich marek jak: ComeOn, Cherrycasino oraz udziałowcem takich firm jak Yggdrasil, Knock Out AB i wielu innych.

Cherry AB działa jako firma związana z biznesem gier. Firma oferuje gry online, technologię gier, marketing oparty na wydajności, tworzenie gier i usługi kasyn restauracyjnych. Cherry obsługuje klientów na rynku europejskim i jest notowana na giełdzie.

W najbliższym czasie zaprezentujemy naszym czytelnikom wywiad z przedstawicielem tego nowego na polskim rynku bukmachera. Natomiast już obecnie życzymy powodzenia w budowaniu struktury i osiągnięcia pozycji konkurencyjnej dla istniejących już w Polsce zakładów sportowych.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *