Chorzowscy policjanci zlikwidowali kolejny salon gier

jednoręcy bandyci

Chorzowscy policjanci zwalczający przestępczość gospodarczą wspólnie z funkcjonariuszami KAS z Katowic, zabezpieczyli automaty do nielegalnych gier losowych. Przeprowadzona akcja zakończyła się przejęciem łącznie 4 nielegalnych maszyn.

Policjanci zajmujący się zwalczaniem przestępczości gospodarczej Chorzowskiej komendy uzyskali informację, że w jednym z lokali przy ulicy Krzyżowej mogą znajdować się automaty do nielegalnych gier hazardowych.

Wspólnie z funkcjonariuszami KAS z Katowic wkroczyli do akcji. W związku z podejrzeniem naruszenia przepisów o grach losowych, mundurowi zabezpieczyli 4 urządzenia, na których, wbrew obowiązującym przepisom, odbywały się nielegalne gry hazardowe.

Zabezpieczone automaty trafiły do magazynów Śląskiego Urzędu Celno-Skarbowego w Katowicach. Teraz śledczy ustalają, jakie straty poniósł Skarb Państwa w związku z nielegalną działalnością salonu gier. Za przestępstwo prowadzenia gry losowej bez wymaganego zezwolenia lub koncesji grozi wysoka grzywna, a nawet kara do 3 lat więzienia.

Źródło: Komenda Miejska Policji w Chorzowie

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *