ComeOn wróci do Polski jako PZBuk?

Comeon

Jedni wychodzą, a drudzy wchodzą. Jak na razie tylko nieoficjalnie, ale wiele wskazuje na to, że niedługo na polskim rynku jako legalny bukmacher zacznie funkcjonować PZBuk, czyli Polskie Zakłady Bukmacherskie, którego właścicielem jest Co-Gaming Limited (marką tej grupy jest właśnie ComeOn).

Informacja o tym podmiocie funkcjonuje w sieci już od kilku dni a podał ją serwis Betting Expert. Przypomnijmy, że marka ComeOn z dniem 1 kwietnia zamyka wszystkie usługi dla polskich użytkowników. Gracze bukmacherscy nie mogli korzystać z usług ComeOn już od zeszłego roku.

Co w takim razie wiemy o PZBuk? Firma swoją siedzibę posiada na Malcie (tam, gdzie z resztą większość firm hazardowych, niemal bezpośrednim sąsiadem PZBuk jest m.in. Betsson Group). Kiedy należy spodziewać się licencji na zakłady online dla podmiotu od Ministerstwa Finansów? Tego nie wiemy, ale już od kilku miesięcy docierały do nas informacje, że Comeon może starać się o licencję na prowadzenie zakładów bukmacherskich w Polsce. Jak na razie firma oficjalnie nie potwierdziła starań, więc musimy poczekać na to, by stwierdzić, że informacja o PZBuk jest w 100% prawdziwa.

Całość czytaj na: e-playbet.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *