Dziesięć milionów z automatu

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek (1 głosów, średnia: 5,00 z 5)
Rozmiar czcionki:
Print Friendly, PDF & Email

Totalizator Sportowy, w ramach prowadzonego pilotażu, uruchomił dziewięć salonów gier na automatach na terenie całego kraju – poinformowała spółka. Obroty w salonach przekroczyły 10 mln zł.

W ramach prowadzonego pilotażu działa dziewięć legalnych salonów gier. Ostatni z nich został otwarty w Bielsku-Białej, ustawionych jest w nim 50 automatów. Oprócz Bielska-Białej salony zostały uruchomione w: Krzeszowicach, Bydgoszczy, Warszawie, Białystoku, Rzeszowie, Wrocławiu, Łomży i Skawinie.

„Mamy już ponad 2200 zarejestrowanych klientów. Obroty w salonach przekroczyły 10 mln zł”

– napisano w komunikacie. Pilotaż trwa od II kwartału 2018 r.

„Służy wypracowaniu najlepszego modelu biznesowego. Chcemy poznać preferencje klientów i wybrać najlepszy możliwy model biznesowy”

– tłumaczy spółka i zapowiada, że wkrótce będą otwierane kolejne salony.

Wprowadzanie gry na automatach przez Totalizator Sportowy jest możliwe dzięki znowelizowanej Ustawie o grach hazardowych. Spółka zakłada, że docelowo w ciągu czterech, pięciu lat może wprowadzić na rynek mniej więcej 38 tys. automatów współpracujących z centrum zarządzania informatycznego i dostępnych w salonach gier w całym kraju.

1 kwietnia ub.r. weszła w życie znowelizowana Ustawa o grach hazardowych. Nowela gruntownie zmieniła akt z 2009 r., przede wszystkim wprowadziła silną kontrolę państwa w obszarze gier na automatach. Zgodnie z ustawą wszystkimi legalnymi automatami do gier w Polsce zarządza Totalizator Sportowy, spółka skarbu państwa, właściciel marki Lotto.

Źródło: gpcodziennie.pl


Otagowano jako

4 Komentarzy

 1. Xc Odpowiedz

  Obrusy to nie zysk. Ustawowo kiedyś było 30/70 czyli zysk to 3miliony. Wynajem, zusy, pensje i inne koszty to ile zarobił ten nasz krajowy monopolista na czysto? A jeszcze podatki i to. ?????

  1. XD Odpowiedz

   Zakładając, że zysk wynosi 3mln, to jeszcze od niego trzeba zapłacić 45% podatku od gier i dopiero pozostałe pieniądze można przeznaczyć na pensje, rachunki itp. Niestety jak na razie, to myślę, że muszą dołożyć do interesu.

 2. Bolo Odpowiedz

  tytuł jest mylacy i wprowadza w błąd
  10 milionów z jednego autoamtu?

  i druga sprawa – jak oni liczą obrót? co to jest obrót?
  jak ktoś bedzie wrzucał cały czas ta samą stówkę 100 razy to będzie obrót 10 tys???

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *