Finn i Swirly Spin – nowy hit NetEnt

NetEnt, wiodący dostawca cyfrowych rozwiązań do gier, zaprezentował swoją najnowszą przełomową i innowacyjną grę slot, Finn i Swirly Spin ™ – mobilny tytuł z unikalnymi rolkami spiralnymi i nigdy wcześniej nie widzianą gamifikacją gry.

Pierwszorzędna funkcja spin, która czerpie inspirację z mobilnych gier społecznościowych, podąża za sympatycznym Koboldem i jego magicznym symbolem klucza.

Klucz wychodzi z zewnętrznego zakrętu na swirly spin, z wygranymi oczyszcza ścieżkę, gdy przesuwa się do środka, aby odblokować darmowe obroty dla Finna podczas jego przygody.

Gdy klucz dotrze do środka, Finn z irlandzkimi motywami i Swirly Spin ™ przenoszą graczy w ekscytującą podróż przez Szmaragdową Wyspę do jednego z wolnych, nowych, zakręconych światów; Lucky Mug, Lava Lair, Starbar and Golden Pot.

Dzięki unikalnym cechom gry w grze, gracze mogą odwiedzić wszystkie cztery szczęśliwe poziomy, zbierając klucz dla każdego, zarabiając za każdym razem, gdy osiągną środek swirly spin, z podświetlanym kluczomierzem pomagającym śledzić ich postępy.

Gracze na pewno będą cieszyć się przygodami Emerald Isle z Finnem psotnym krasnoludem, podobnie jak symbole o trafnym temacie, w tym podkowy i czterolistne koniczynki, które idealnie współgrają z komplementującą ścieżką dźwiękową.

Henrik Fagerlund, dyrektor ds. Produktów w NetEnt, powiedział: „To naprawdę specjalna produkcja od NetEnt. Ta gra to wizualna klasa mistrzowska od naszych projektantów i jej nowe funkcje, w tym genialna, unikalna funkcja wirowania spirali, dodawanie zabawnego i nigdy wcześniej nie widzianego elementu, który sprawi, że gracze będą zachwyceni spotkaniem z Finnem. NetEnt z pewnością wzbudził podekscytowanie, a Finn i Swirly Spin ™ otrzymały najbardziej pozytywne opinie z testów gier i nie możemy się doczekać, aż gracze zagrają – jesteśmy pewni, że pokochają grę jako podobnie jak my podróżujemy po Emerald Isle. „

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *