Fundacja GVC popiera tenisowy urok Mistrzostw Europy Wschodniej

GVC Holdings wesprze inicjatywę charytatywną „Mistrzostwa Europy Wschodniej” w tenisie, aby zebrać niezbędne fundusze na wsparcie międzynarodowych działań pomocowych COVID-19.

Mistrzostwa Europy Wschodniej, które odbędą się w Belgradzie w „Akademii Tipsarevic”, to sześciotygodniowy turniej wystawowy (15 czerwca – 23 lipca) stworzony przez byłego profesjonalistę tras koncertowych Janko Tipsarevicia w celu zebrania funduszy na COVID-19 i organizacje charytatywne dla tenisa.

Wydarzenie specjalne oznacza powitalny powrót profesjonalnego tenisa ATP i WTA w warunkach COVID-19, w którym udział biorą najwyżej postawieni zawodnicy płci męskiej i żeńskiej w Europie Wschodniej.

Poprzez swoją „GVC Global Foundation” GVC potwierdziło, że będzie występować jako sponsor wiodący imprezy Mistrzostw Europy Wschodniej, w której grupa bukmacherska FTSE100 przekazała początkową darowiznę w wysokości 20 000 € na apelację charytatywną turnieju.

Martin Lycka, dyrektor ds. Regulacyjnych GVC i powiernik globalnej fundacji GVC, skomentował:

„Fundacja GVC ma na celu wspieranie i promowanie różnych dobrych celów poprzez nasze stowarzyszenie ze sportem. W tej chwili nie ma większego wyzwania niż walka z globalną pandemią i jesteśmy dumni, że zbieramy fundusze na wsparcie osób na linii frontu. Chcielibyśmy również podziękować Janko i jego zespołowi za jego wysiłki, aby stworzyć Mistrzostwa od zera w tak krótkim czasie. ”

GVC wniesie dodatkowy wkład w darowiznę na mistrzostwo, uruchamiając obietnicę „100 € za asa podanego” w ostatnich tygodniach turnieju.

Mistrzostwa będą transmitowane na żywo na całym świecie za pośrednictwem Kanału Tenisowego w czerwcu i lipcu, dystrybuowane przez Sportradar, z udziałem zdystansowanych społecznie tłumów przy pełnym poszanowaniu lokalnych wytycznych.

Tipsarevic powiedział:

„Cieszymy się, że GVC Global Foundation jest naszym głównym partnerem. To, co zaczęło się jako sposób na wyostrzenie lokalnych graczy podczas pandemii, zaczęło żyć własnym życiem i jest niewiarygodne, że stało się tak dużym wydarzeniem. Biorąc pod uwagę okoliczności, wydaje się całkowicie odpowiednie, że możemy wykorzystać ten turniej, aby zrobić coś, co w naszej mocy, i wesprzeć ulgę COVID-19. ”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *