Gram Grubo – w Totolotku

Mundial coraz bliżej! Odliczamy dni do najważniejszej piłkarskiej imprezy na świecie, a dla Was wyliczamy promocje, które przygotował z tej okazji Totolotek. Znajdzie się zarówno coś dla stałych jak i nowych graczy.

Dla nowych klientów przygotowano powiększony bonus powitalny. Wpłacając swój pierwszy depozyt do 1000 zł można otrzymać jego podwojenie! Dodatkowo nowi gracze dostają od firmy free-bet w wysokości 20 zł, który pozwoli na grę zupełnie bez ryzyka. Jeśli nie uda ci się wygrać zakładu, otrzymasz zwrot stawki do 20 zł. Warunek przy free-becie jest jeden – w kuponie musi znajdować się chociaż jedno zdarzenie z kursem wyższym niż 2,00.

Aby skorzystać z oferty powitalnej, należy założyć konto w Totolotku. Pierwsza wpłata musi wynieść co najmniej 20 zł. Jedna osoba może założyć tylko jedno konto.

Gram Grubo

Totolotek na mundial wprowadza także nowe zasady Gram Grubo! Promocja obowiązuje teraz w trzech wersjach: Gram Grubo, Gram Grubo Piątek oraz Gram Grubo Reprezentacja. Dzięki Gram Grubo gracze otrzymują wyższe wygrane, które są nie pomniejszone o kwotę podatku.

Aby wziąć udział w promocji Gram Grubo należy postawić zakłady o minimalnym kursie całkowitym 2,50 (kurs pojedynczego zdarzenia nie może być niższy niż 1,30) za przynajmniej 20 zł. Oferta dotyczy zakładów Pre-match oraz Live oraz obowiązuje w te dni, w których nie jest aktywna promocja Gram Grubo Piątek oraz Gram Grubo Reprezentacja.

Gram Grubo Reprezentacja

Aby wziąć udział w promocji Gram Grubo Reprezentacja należy postawić zakłady o minimalnym kursie całkowitym 2,00 za przynajmniej 20 zł. Oferta dotyczy zakładów Pre-match oraz Live. Minimum jedno zdarzenie na kuponie musi dotyczyć meczu reprezentacji Polski.

Gram Grubo Piątek

Aby wziąć udział w promocji Gram Grubo Piątek należy postawić zakłady o minimalnym kursie całkowitym 2,00 za przynajmniej 20 zł. Oferta dotyczy zakładów Pre-match oraz Live oraz obowiązuje na wszystkie dyscypliny.

Promocją Gram Grubo, Gram Grubo Reprezentacja i Gram Grubo Piątek nie będą objęte wygrane, na których nastąpiło unieważnienie zdarzenia lub zwroty stawek oraz kupony, które zostały zawarte za środki bonusowe.

Nowa strona www

Totolotek przed mundialem przygotował także dla swoich klientów nową stronę www. Zmianom uległ przede wszystkim interfejs, który jest teraz nowoczesny. Funkcjonalność oraz budowa strony są nadal bardzo intuicyjne. Bez problemu na nowej stronie odnajdą się zarówno nowi jak i stali gracze.

Również klienci, którzy wolą obstawianie w punktach stacjonarnych znajdą coś dla siebie.
Dla posiadaczy karty Bet Club 11 czerwca ruszyła promocja Gram Grubo od 20 złotych. Warunki są takie same jak w przypadku wszystkich wcześniej wymienionych Gram Grubo

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *