Gwiazdor futbolu przegrał w pokera 6,7 miliona euro

poker

Były gwiazdor duńskiego futbolu i jego enfant terrible Nicklas Bendtner przyznał, że przez wiele lat grał regularnie w pokera i przegrał w sumie 6,7 miliona euro. Podkreślił jednak, że nie jest uzależniony od hazardu, tylko lubi sobie od czasu do czasu pograć.

Bendtner występuje w serialu dokumentalnym o swojej partnerce, modelce Philine Roepstorff, emitowanym w duńskiej telewizji pod tytułem ”Bendter og Philine”.

W najnowszym odcinku opowiadając o hazardzie wyznał, że gra w pokera od 19. roku życia i przegrał fortunę.

Muszę przyznać, że straciłem nierealne ilości pieniędzy. Ostrożnie licząc, to chyba jakieś 50 milionów koron (6,7 milionów euro), ale dokładnie nie wiem. Pewnego dnia po dużej przegranej w Londynie skończyłem z grą na wysokie stawki i teraz robię to tylko dla przyjemności z żetonami po 100 koron – powiedział.

32-letni obecnie napastnik grał m.in. w Arsenalu (2005-2014), Juventusie (2012-2013) i Wolfsburgu (2014-2016). W 2017 roku przeszedł z Nottingham Forrest do norweskiego Rosenborg BK. Od września ubiegłego roku grał w FC Kopenhaga, lecz klub po dziewięciu meczach i jednej bramce nie przedłużył z nim umowy i od grudnia jest bezrobotny.

W reprezentacji Danii rozegrał 81 meczów i strzelił 30 bramek.

Całość czytaj na: sport.dziennik.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *