Intralot SA zgadza się na partnerstwo z Chorwacką Loterią Państwową

Firma Intralot SA, globalny operator gier i rozwiązań do gier loteryjnych, ogłosiła podpisanie dziesięcioletniej umowy, w której chorwacka loteria państwowa wykorzysta platformę Lotus10 do obsługi około 3000 terminali.

Firma Intralot SA notowana na giełdzie w Atenach wykorzystała oficjalny komunikat prasowy w środę, aby wyszczególnić, że umowa obejmie również licencjonowaną przez państwo organizację loterii, znaną lokalnie jako Hrvatska Lutrija, wykorzystującą interaktywną platformę do gier Player Pulse CRM do wspierania wielu pionów, a także jako system do zarządzania treścią w kanale Canvas.

W końcu grecka firma wyjaśniła, że ​​operator loterii ma stosować system zarządzania na platformie Player Pulse CRM wraz z pełnym pod zestawem odpowiednich składników oprogramowania, jednocześnie korzystając z dedykowanego szkolenia i programu transferu wiedzy, który obejmuje wsparcie, operacyjne i czynności serwisowe dla  oprogramowania.

Intralot SA oświadczył, że Chorwacka Loteria Państwowa „ma długą i udaną 45-letnią tradycję w organizowaniu gier losowych w Chorwacji”, w tym wielo-jurysdykcyjną loterię EuroJackpot, a w zeszłym roku wygenerowała ponad 150 milionów dolarów (173,5 miliona USD).

Nikos Nikolakopoulos, dyrektor ds. Handlowych w Intralot SA, ujawnił, że partnerstwo zostało podpisane w trybie przetargu konkurencyjnego, a ponadto jego firma otrzyma rekompensatę za pośrednictwem wcześniej negocjowanego podziału opartego na najwyższych przychodach z gier brutto chorwackiego operatora.

Nikolakopoulos świadczył –

„Cieszymy się, że zostaliśmy wybrani, aby pomóc Loterii [państwu chorwackiemu] i znacznie zwiększyć jej działalność w branżach gier na każdym kanale. Jesteśmy zaszczyceni zaufaniem Hrvatska Lutrija i angażujemy się w inwestowanie najlepszych rozwiązań technologicznych i operacyjnych w zakresie innowacji, digitalizacji, bezpieczeństwa, niezawodności, produktów, efektywności kosztowej i wsparcia w połączeniu z prawdziwym podejściem partnerskim, które przyniesie znaczne korzyści interesariuszom i klientom Hrvatska Lutrija. „

Ze swojej strony Mario Musa, prezes firmy Hrvatska Lutrija, ogłosił, że jego przedsiębiorstwo jest uważane za „najbardziej odpowiedzialnego organizatora gier”, a partnerstwo ma na celu „pełne pokrycie” wszystkich „wymagań biznesowych i procedur operacyjnych”, ponieważ „rośnie” znacznie w nadchodzących latach. ”

Musa przekonuje że –

„Jesteśmy przekonani, że wybraliśmy silnego partnera, który spełnia wszystkie nasze wymagania, aby dostosować się do potrzeb klienta i zmian prawnych znacznie szybciej i po niższych kosztach ze względu na nową architekturę modułową i mikro-usługi. Z niecierpliwością czekamy na sprawny proces dostosowywania i wdrażania, po którym nastąpi dziesięć lat silnej i udanej współpracy z Intralot SA, która będzie wspierać naszą wizję umocnienia Hrvatska Lutrija jako wiodącego operatora gier na chorwackim rynku. „]Text

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *