Laureatka loterii „Pit w Gdańsku” odjechała Toyotą

W czwartek, 9 maja, w studio portalu Gdańsk.pl odbyło się losowanie nagród w loterii „PIT w Gdańsku. Się opłaca!”. Rozlosowano 10 hulajnóg, 15 rowerów i tę najbardziej pożądaną nagrodę – samochód.

Właścicielką szczęśliwego losu okazała się kobieta. W pierwszej edycji loterii, która odbyła się w 2017 roku, udział wzięło prawie 15 tys. uczestników. Rok później chęć udziału w zabawie wyraziło prawie 19 tys. osób. Trzecia edycja loterii okazała się rekordowa – zgłosiło się do niej ponad 27 tys. osób, które swój PIT rozliczyły w Gdańsku.

Konkurencja w drodze po nagrody była więc naprawdę duża. Tym większe gratulacje należą się szczęśliwcom, którzy wylosowali nagrody.

W obliczu niepożądanych zdarzeń, które miały miejsce w ostatnim czasie, firma Playprint odpowiedzialna za loterię i administrowanie danymi, wydała oświadczenie o następującej treści:

Jesteśmy w kontakcie ze stronami zainteresowanymi wyjaśnieniem sprawy nieupoważnionego dostępu do danych loterii: uczestnikami, UODO, Prokuraturą, a nawet sprawcą. W świetle informacji zebranych przez Administratora, a w szczególności pisemnego oświadczenia sprawcy, wszystkie dane osobowe są bezpieczne. Sprawca poinformował, że nie udostępniał i usunął wszystkie dane. Zabiegamy o to, aby UODO oraz Prokuratura potwierdziła ostatecznie nasze ustalenia. Z dużym prawdopodobieństwem możemy stwierdzić, że zagrożenie zostało usunięte, a dane gdańszczan są bezpieczne.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *