Liczba rejestracji wzrasta o 25 procent w przypadku iGB ​​Live!

Najnowsze dane zebrane przez Clarion Gaming, organizatorów tegorocznego iGB Live! (17-20 lipca 2018 r. Amsterdam, RAI) potwierdzają silną i pozytywną reakcję na skonsolidowane wydarzenie z całego międzynarodowego przemysłu interaktywnego.

Liczby pokazują iGB Live! śledzenie o 25 procent w porównaniu do edycji 2017 programu iGaming Super Show i Amsterdam Affiliate Conference. Delegaci będą podróżować do Amsterdamu z ponad 100 krajów z rejestracjami ze wszystkich sektorów biznesu, w tym z oddziałów firm, operatorów i organów regulacyjnych.

Clarion Gaming, dyrektor portfolio, Shona ODonnell, który była odpowiedzialny za uruchomienie iGaming Super Show w 2010 roku i wyreżyserowanie  iGB Live! jest ostrożnie optymistycznie nastawiona do liczb. Powiedziała:

„Stworzyliśmy iGB Live! w celu usprawnienia kalendarza wydarzeń i dostarczenia największej dedykowanej wystawy i konferencji iGaming w dowolnym miejscu na świecie.  Naszą wizją było dostarczanie światowej klasy treści, obecność wyjątkowych gości i niezrównane możliwości, które zostały stworzone dla delegatów na te spotkanie. Ważne jest w tym nawiązywanie kontaktów i nauka z rówieśnikami i wpływowymi osobami „.

Clarion Gaming przedefiniował konferencję dzięki stworzeniu iGB ​​Live! HQ, które będzie centrum nauki w przyszłym tygodniu w Amsterdamie, jak wyjaśniła Shona O’Donnell:

„iGB Live! jest czymś więcej niż tylko ponownym testowaniem nowych doznań. Zespół ciężko pracował z wielką wyobraźnią i zaangażowaniem, aby stworzyć doświadczenia, które rzucą wyzwanie dotychczasowym konwencjom na każdym kroku. iGB Live! HQ ma cztery odrębne obszary lub rejony – The Hive, Counsel, Elevator i Boardroom. Każdy z nich oferuje inny sposób nauki i radykalnie różne formy dostarczania treści, od bezpośredniej opartej na informacjach, gdzie delegaci będą mogli poznać najnowsze zmiany legislacyjne w swoim  otoczeniu, jednocześnie degustując wino i próbując sery wraz z znaczącymi osoby z branży. „

Pani O’Donnell dodała też – Counsel będzie prezentował debaty i ruch w stylu Oxford Union, wszystkie wspierane przez profesjonalny zespół debaty, podczas gdy Boardroom zaprasza inspirujących liderów myśli spoza świata gier, aby zapewnić im wgląd w nowe rozwiązania. Nacisk kładziony jest na dostarczanie wciągających doświadczeń daleko od ortodoksyjnego tradycyjnego uczenia się. Naszym głównym celem jest stworzenie takiego obszaru i doświadczenia aby po opuszczeniu iGB Live! wspomnienia były entuzjastyczne, pełne inspiracji, optymistyczne i pełne energii oraz nowych pomysłów dzięki największej i prawdopodobnie najbardziej uciążliwej imprezie iGaming „.

iGB Live! w sumie 123 mówców ekspertów w tym: Adam Kostyal, starszy wiceprezes Nasdaq; Alessandro Fried, przewodniczący BtoBet; Alexander Stevendal Ceo Videoslots Ltd; Charles Coppolani, przewodniczący Arjel; Carl Brincat, zastępca głównego radcy prawnego Malta Gaming Authority; David Caruana odpowiedzialny menedżer gier w Kindred Group; Emad Mostaque dyrektor ds. inwestycji Capricorn Fund Managers; Evert Montero Prezydent Fecoljuegos; Felix Mukaxe inspektor gier, Mozambik Generalny Inspektorat gier; Guy Harding kierownik działu handlowego, Oddschecker; Haide Hong dyrektor zarządzający Private Equity Blackstone; Hans Elias, szef działu innowacji w grach Gamesys; Heathcliff Farrugia Ceo oficer Mga Alderney; John Kamara dyrektor Global Gaming Africa; Joop Pot członek zarządu holenderskiego Urzędu ds. Hazardu; Juan Espinosa Garcia dyrektor generalny rozporządzenie w sprawie gier z Hiszpanii; Lilana Viveros szef nowej firmy Coljuegos; Nigel Birrell Ceo Lottoland; Paris Smith Ceo Pinnacle; Richard Ian Glynn założyciel Alinsky Partners oraz Roger Parkes dyrektor ds. zgodności i regulacji.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *