Malta – Wazdan podpisuje umowę z GoWild Gaming

Wazdan podpisał umowę z GoWild Gaming, aby zapewnić innowacyjnemu operatorowi pełne portfolio gier Wazdan, które przez cały rok przyciągały uwagę branży igamingowej.

GoWild jest wiodącym operatorem gier online. Marka gier o tematyce związanej z dżunglą prowadzi od 2008 roku wyprawy przez dzikie strony Internetu.

Platforma GoWild oferuje obecnie ponad 1500 gier z ponad dwudziestu starannie dobranych dostawców oprogramowania, w tym Microgaming, NetEnt, Evolution, Scientific Games, Yggdrasil, iSoftBet, Play’n GO, a obecnie także Wazdan. Ponadto platforma ma wyrafinowany system CRM, dzięki któremu GoWild może personalizować promocje i treści w niespotykany sposób, aby zwiększyć retencję i lojalność klientów.

Portfolio Wazdana z ponad 110 slotami w technologii HTML5 na komputery, tablety i urządzenia mobilne obejmuje unikalne funkcje Wazdan, w tym pierwsze na świecie Volatility Levels ™, tryb oszczędzania energii, tryb podwójnego ekranu i wyjątkową funkcję Gamble, które zapewniają wyjątkowe zaangażowanie graczy i zyski z kasyna.

Nadchodzące gry od Wazdana to wyczekiwany Rytuał Majów – gra z tajemnicą zaginionej starożytnej kultury Majów; Black Hawk Deluxe – magiczna i fantastyczna gra z duchami, szkieletami i zamkiem pełnym skarbów; oraz Los Muertos – gra, która celebruje wyjątkowy meksykański Dzień Śmierci i zostanie wydana w czasie Halloween.

Anthony Berningham, dyrektor działu gier w GoWild, powiedział:

„Dzięki najlepszej zawartości gier od wszystkich wiodących dostawców na naszej platformie, czujemy, że obecna fuzja z Wazdan będzie doskonałym posunięciem. Ich światowej klasy technologia i gry przyczyniają się do dalszego rozwoju gier online, dlatego chcieliśmy wprowadzić je na naszą platformę. Chcemy zapewnić naszym graczom najlepsze wrażenia w grach dzięki takim włąśnie ofertom. „

Szef działu sprzedaży w Wazdan Andrzej Hyla powiedział:

„Nasze gry wprowadzają nowy wymiar do kasyn, ponieważ starają się pogłębić doświadczenie gracza i uwolnić potencjał wbudowanej wartości dodanej w narzędzia technologiczne, takie jak unikalne funkcje Wazdan. Cieszymy się, że dołączamy do platformy GoWild i wspieramy ambicję GoWild, aby zapewnić dostęp do najlepszych gier na jednej platformie. „

Do tej pory w 2018 roku Wazdan podpisał umowy o integrację z jednymi z największych firm w branży, w tym: EveryMatrix, VideoLots, SlotMillions, Tipbet, Iforium, iSoftbet, Evenbets, Groove Gaming, GlobalPlay, Tipbet, Rabbit Entertainment, SoftGamings, a teraz Go Wild Gaming.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *