Merkur Gaming podbija szwajcarski rynek

Od czerwca tego roku Merkur Gaming działa na szwajcarskim rynku kasyn ze swoim udanym produktem „Avantgarde Magie”. Multigamer jest już dobrze ugruntowany w niemieckich salonach gier i kasynach pod nazwą M-BOX. Ten najlepszy w Niemczech ma szturmować międzynarodowy rynek.

Szwajcaria jest znana ze swoich wysokich standardów jakości, a wiele firm nie robi tego. Nie tak Merkur Gaming: jesteśmy wyjątkowo dumni, że udało nam się przekonać autorytet testowy o naszym wysokiej jakości produkcie „made in Germany” i otrzymaliśmy zgodę na instalację.

– wyjaśnia Markus Wessler, dyrektor sprzedaży międzynarodowej w Merkur Gaming.

Po wyczerpujących rozważaniach, szwajcarska Federalna Komisja Kasyn wydała Merkur Gaming certyfikat na prowadzenie „Avantgarde Magie” w szwajcarskich kasynach już pod koniec maja – w obu kategoriach A i B. Od tego czasu popyt jest przytłaczający; pierwsze maszyny zostały już dostarczone, a kolejne zamówienia są w przygotowaniu.

„Avantgarde Magie” ma tę samą platformę co M-BOX. Jest uważany za jednego z najlepszych wykonawców w Niemczech, gdzie stał się nieodzowną częścią kasyna i krajobrazu salonów gier. Pakiet gier „Avantgarde Magie” obejmuje 30 najbardziej udanych gier na rynku niemieckim, w tym klasyczne Eye of Horus, Fruitinator i Ghost Slider.

W Niemczech M-BOX odnosi ogromne sukcesy, dlatego teraz chcemy zaprezentować ten produkt premium szerszej międzynarodowej publiczności jako„ Avantgarde Magie ”. Zainwestowaliśmy dużo czasu i wysiłku w uzyskanie certyfikatu do działania w Szwajcarii – i to się opłaciło. Reakcja jest niezwykle pozytywna i jesteśmy przekonani, że „Avantgarde Magie” wkrótce znajdzie się wśród najlepszych wykonawców w niemieckojęzycznej części Szwajcarii
– podsumowuje Markus Wessler.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *