Narkotyki i nielegalne automaty do gier

automaty do gier

Policjanci z komisariatu w Bełżycach razem z funkcjonariuszami Urzędu Celno-Skarbowego ujawnili i zabezpieczyli automaty służące do prowadzenia gier o niskich wygranych bez wymaganej koncesji. Sprzęt znajdował się w jednym z punktów na terenie gminy Niedrzwica Duża. Podczas przeszukania ujawniono również marihuanę.

We wtorek policjanci z komisariatu w Bełżycach wspólnie z funkcjonariuszami Lubelskiego Urzędu Celno-Skarbowego weszli do jednego z lokali na terenie gminy Niedrzwica Duża. Z ustaleń wynikało, że prowadzone są tam gry hazardowe bez wymaganej koncesji lub zezwolenia.

Informacje funkcjonariuszy potwierdziły się. W lokalach zainstalowane były trzy automaty służące do prowadzenia gier hazardowych bez wymaganego zezwolenia. Mundurowi zabezpieczyli urządzenia. Teraz funkcjonariusze z Urzędu Celno-Skarbowego podczas prowadzonego postępowania sprawdzą kto jest odpowiedzialny za zorganizowanie nielegalnych gier.

Dodatkowo podczas przeszukania policjanci zabezpieczyli niewielkie ilości marihuany. Zarzuty w tej sprawie usłyszał 28-letni mieszkaniec Lublina.

Zgodnie z ustawą o grach hazardowych automaty do gier mogą być udostępniane wyłącznie w kasynach, na których prowadzenie wymagana jest koncesja. Za nielegalne prowadzenie tego typu działalności grozi kara grzywny oraz do 3 lat pozbawienia wolności.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *