Nielegalne automaty do gry w Niepołomicach

automaty do gier

Wspólne działania wielickich i niepołomickich policjantów z funkcjonariuszami Małopolskiego Urzędu Celno-Skarbowego doprowadziły do zamknięcia kolejnego nielegalnego salonu gier hazardowych.

Funkcjonariusze zabezpieczyli 3 nielegalne automaty, na których zainstalowane były gry o charakterze losowym. Przeprowadzony eksperyment procesowy na automatach znajdujących się w lokalu jednoznacznie wykazał, że są to maszyny działające w sprzeczności z przepisami ustawy o grach hazardowych.

Zabezpieczone automaty przekazane zostały funkcjonariuszom Małopolskiego Urzędu Celno-Skarbowego, którzy prowadzić będą teraz dalsze postępowanie w tej sprawie.

Od początku roku wspólne działania na terenie powiatu wielickiego doprowadziły do zabezpieczenia 12 nielegalnych automatów do gier hazardowych o łącznej wartości około 100 tysięcy złotych.

Zgodnie z kodeksem karno-skarbowym za organizowanie gier hazardowych wbrew przepisom grozi kara pozbawienia wolności do lat 3.

Źródło: KPP w Wieliczce

3 komentarze(y) w “Nielegalne automaty do gry w Niepołomicach

 1. Dobrze rodak pisze ty sean to zajmij się obsługą tirówek jak jesteś taki oblatany miałem to samo w celnym, rolki w oparciu o tabele na górnym ekranie ustalają wygraną. Amen, a te wasze opinię na skilla mają w d… ich eksperyment jest naj …jeśli są automaty bez rolek to co pisał rodak i tych pozostałych rzeczy to się obronią

 2. „gry o charakterze losowym” trzeba mieć zaorany beret by coś takiego mówić.
  „Przeprowadzony eksperyment procesowy” czyli co ?
  Na pojedynczych grach nic nie można ocenić, zakładając, że celnik ma jakąkolwiek wiedzę.
  Komputerowe generacje rozdań mają tyle z losowością wspólnego ile tirówka z pobożnym prowadzeniem się.

  1. Seen moze zajmij sie Tirówkami bo tam masz wieksze doswiadczenie kazdy pseudogenerator liczb losowych czyli twój ..program komputerowy… z pozycji gracza generuje zdarzenia o charakterze losowym ..patrz wyroki sądów..2012-2016.
   Wszystko co ma uklady generowane przez rolki niważne że są powtarzalne.. KAS rozjedzie Skill Vision KWP Quiz natomiast brak rolki tabel wygranych, brak pseudogeneratora przewidywalnosć gry i każda potencjalna gra o wygraną wyższą niż stawka ..jak macie takie gry to dawać biotę każdą ilość.. moja wiedza pochodzi z procesu w mojej własnej sprawie…niestety

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *