Nielegalne automaty w rękach stróżów prawa

Policjanci z Wydziału do walki z Przestępczością Gospodarczą Komendy Miejskiej Policji w Kielcach wspólnie z funkcjonariuszami Świętokrzyskiego Urzędu Celno – Skarbowego zabezpieczyli wczoraj 4 automaty do gier hazardowych.

Kieleccy policjanci zwalczający na co dzień przestępczość gospodarczą przypuszczali, że na terenie miasta działa punkt z nielegalnymi automatami do gier hazardowych. Stróże prawa wspólnie z funkcjonariuszami Świętokrzyskiego Urzędu Celno- Skarbowego w Kielcach pojechali wczoraj pod ustalony adres, aby sprawdzić podejrzenia. Nie mylili się.

W lokalu funkcjonariusze ujawnili 4 automaty do gier hazardowych, które najprawdopodobniej były wykorzystywane nielegalnie. Ponadto stróże prawa zabezpieczyli ponad 5200 złotych w gotówce, pochodzące najprawdopodobniej z nielegalnego procederu.

Zabezpieczone automaty zostały przekazane funkcjonariuszom Świętokrzyskiego Urzędu Celno – Skarbowego w Kielcach, którzy prowadzić będą dalsze postępowanie w tej sprawie. Zgodnie z Kodeksem Karnym Skarbowym za prowadzenie gier hazardowych wbrew przepisom grozi kara pozbawienia wolności do lat 3.

Ponadto właścicielowi grozi grzywna do 400 000 złotych tytułem nieuiszczenia opłaty za prowadzenie gier hazardowych.

Źródło: Komenda Miejska Policji w Kielcach

 1. Nie ważne czy fjutura czy chałtura czy chmura
  i tak zabiera je Góra
  wmawiają nam że to bzdura
  a my dalej goni my szczura
  Fajne to jak Marcina fryzura

 2. Wiecie Ja jestem nastawiony na sprzedasz i jak zabierają to dobrze bo Frajer kupi kolejne. Sprzęt się wyłączy nie przeprowadzą ekspertyzy i temat odwleczemy w czasie żeby jeszcze trochę po sprzedawać… Macie kasę dacie rade podorabialiście się przez ostatnie lata jest z czego dołożyć…
  A propos one są legalne to incydent… ciao debillo…

  1. kojo za grupe czeka. montelupich obok chawirki to corka na potrzonko z rakieta przyjdzie. eeeehhh marcin pilnuj floty! nie obrazi sie gdy braknie na czesne?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *