Novomatic Americas kontynuuje sukces w zakresie gier

Novomatic Americas kontynuuje rozwój swojego sukcesu w zakresie gier w Ameryce Północnej, wprowadzając na rynek pierwsze  FV-640 Dominator Curves w Miami Valley Gaming and Racing w Lebanon, Ohio.

Pierwsze gry Novomatic Americas Dominator Curve, w tym popularna gra Asian Fortunes, Treasures of Tut i Big 5, zostały zainstalowane w najnowszym automacie w Southwest Ohio, Miami Valley Gaming and Racing, 17 kwietnia 2018 roku. Wszystkie znaki wskazują, że te urządzenia rozpoczęły swoją eksploatację z dużym sukcesem.

Rick Meitzler, Prezydent i CEO w Ameryce Północnej dla Novomatic Americas stwierdził:

„Cieszymy się, że z powodzeniem zadebiutowaliśmy w zwycięskich grach Dominator Curves w Miami Valley Gaming and Racing i z niecierpliwością czekamy na wydanie kolejnych ekscytujących tytułów i automatów dla ich graczy. Będziemy nadal oferować imponujący wybór gier i mamy nadzieję że nadal zdobywamy ich zaufanie. Wierzymy, że dzięki wsparciu świetnych partnerów, takich jak Miami Valley i sukcesów takich tematów jak Asian Fortunes i Treasures of Tut możemy udowodnić naszą wartość w ich kasynie. Nie możemy się doczekać, co przyniesie przyszłość w Ohio oraz w Miami Valley Gaming and Racing. „

Produkt Novomatic otrzymał pierwszą szansę rynkową na swoje instalację w Miami Valley Gaming and Racing w Lebanon w stanie Ohio. Wprowadzono tam imponującą maszynę Dominator Curve z nową zawartością gier. Popularne tytuły, takie jak Asian Fortunes Treasure Tut i Big 5 z funkcjami AllPay i Pic-and-Win, zapewniają graczom rozrywkę i duże zaangażowanie. Intrygująca mechanika gry, porywające motywy i gorące bonusy sprawiają, że gracze wracają częściej do tych tytułów. Novomatic Americas przedstawił najlepsze rozwiązania i stworzył graczom takie doświadczenie, które wszyscy uwielbiają. Asian Fortunes jest najlepiej sprzedającym się produktem w swojej ofercie i nadal buduje dynamikę i zainteresowanie swoimi grami.

„Cieszymy się, że możemy być pierwszorzędnym kasynem i być pierwszymi, którzy wprowadzają na rynek możliwość prezentacji produktu Novomatic w Ohio. Te gry, umieszczone będą w konkurencyjnej lokalizacji, cieszą się już teraz dużą popularnością wśród klientów i zainteresowaniem graczy. Jak dotąd produkt wygląda obiecująco i przekracza nasze oczekiwania. „
– powiedział Roger Bryant, dyrektor ds. Gier w Miami Valley Gaming.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *