NOVOMATIC i jego automaty w historii hazardu

NOVOMATIC Group jest jednym z największych światowych producentów automatów i gier kasynowych od ponad 40 lat istnienia. Zmieniały się technologie co pozwalało na wprowadzanie nowych rozwiązań do produkowanych urządzeń.

Niewielu graczy wie że obecne automaty na których prowadzi się grę w kasynach (w Polsce) i salonach gier (wszędzie indziej na Świecie) lub w barach czy klubach (podobnie, nie w Polsce), mają swoją bogatą historię.

Tutaj chcielibyśmy przybliżyć nieco kształt i wygląd najbardziej znanych gier i urządzeń na podstawie ulotek reklamowych jakie NOVOMATIC przez ostatnie parę-naście lat wydawał i prezentował, czy to na targach czy w swoich salonach.

Oceńcie sami, jak daleko zmieniła się moda, wygląd urządzeń i technologia poprzez analizę tych ulotek reklamowych. Na pewno niejednemu z operatorów łezka się zakręci w oku na wspomnienie czasów gdy hazard w Polsce wyglądał zupełnie inaczej.

Warto jednak się pochylić nad tą historią, nic nie trwa wiecznie i może niedługo znów automaty najnowszej generacji marki NOVOMATIC ujrzymy w salonach, kasynach albo w innych stworzonych do tego celu miejscach.

[Best_Wordpress_Gallery id=”81″ gal_title=”Ulotki NOVOMATIC”]

 

    1. Jak najbardziej musi byc stwierdzone ze to automatblosowy hazardowy. Dlatego moje pytanie brzminco jesli kas nie wykona eksperymentu a biegly rowniez nie bedzie w stanie.

  1. Czy ktos sie orientuje jak wyglada sytuacja kiedy nie bedzie mozliwosci przeprowadzenia eksperymentu gdyz nastapi przerwa w dosrawie energi a sprzetu po tym juz nie da rady uruchomic?

  2. Jeśli szukasz rozwiązań falowych to odezwij się do sary ma moje namiary… Kas otwiera a tam pusto jak po napadzie u jubilera 😉

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *