Piłkarze reprezentacji Izraela widziani przy wejściu do kasyna

kasyno

Zagraniczne media donoszą, że kilku reprezentantów Izraela, poniedziałkowych rywali Polaków w eliminacjach mistrzostw Europy 2020, poszło odreagować stres związany z meczem do kasyna. Tym samym czterech piłkarzy złamało kodeks etyki, a izraelska federacja wszczęła śledztwo w tej sprawie.

Reprezentacja Izraela w atmosferze skandalu wraca do kraju po meczu el. Euro 2020 z Polską (0:4). Jak poinformował na Twitterze serwis kann_news, po poniedziałkowym spotkaniu w Warszawie, czterech zawodników miało udać się do kasyna. Na cenzurowanym znaleźli się: Beram Kayal, Dia Saba, Taleb Tawatha i Ayid Habashi.

Izraelski Związek Piłki Nożnej sprawdza, czy czterech zawodników reprezentacji Izraela – Kayal, Tawatha, Saba i Habashi – spędzili czas w kasynie w Warszawie po meczu w Polsce. Byłoby to naruszeniem kodeksu etycznego – czytamy na twitterowym koncie kann_news.

Sprawę skomentował w mediach jeden z zainteresowanych zawodników – Taleb Tawatha. – Siedzieliśmy tylko w kawiarni, ale faktycznie opuściliśmy hotel – przyznał w mediach piłkarz Eintrachtu Frankfurt.

Jak było naprawdę, zapewne okaże się już wkrótce.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *