Policjanci zabezpieczyli 5 automatów do gier

automaty do gier

Tczewscy kryminalni wspólnie z funkcjonariuszami Krajowej Administracji Skarbowej uderzyli w nielegalny hazard. Funkcjonariusze w jednym z lokali na terenie Tczewa zabezpieczyli 5 nielegalnych automatów służących do gier hazardowych. Dodatkowo policjanci zatrzymali 48-letnią kobietę, która miała amfetaminę oraz marihuanę.

Policjanci z wydziału kryminalnego tczewskiej komendy wspólnie z funkcjonariuszami Krajowej Administracji Skarbowej w Kwidzynie 27 listopada br. przeprowadzili na terenie Tczewa wspólne działania ukierunkowane na zwalczenie przestępczości związanej z nielegalnym hazardem. Funkcjonariusze w jednym z lokali ujawnili i zabezpieczyli 5 nielegalnych urządzeń, które stanowią dowód w prowadzonym postępowaniu przez Krajową Administrację Skarbową. Zabezpieczone nielegalne urządzenia przygotowane do gier hazardowych zostały wycenione na kwotę 60 tys. złotych. Policjanci zapowiadają dalsze takie kontrole miejsc, w których odbywają się gry na urządzeniach losowych.

Podczas wykonywanych czynności policjanci znaleźli amfetaminę, marihuanę oraz pieniądze, które należały do 48-letniej mieszkanki Tczewa. Kolejne narkotyki policjanci znaleźli podczas przeszukania mieszkania kobiety. Łącznie stróże prawa znaleźli i zabezpieczyli ponad 115 gramów zakazanych środków. Policjanci zatrzymali 48-latkę i doprowadzili ją do miejscowej komendy.

Śledczy przesłuchali już zatrzymaną kobietę, której przedstawili zarzuty dotyczące posiadania znacznej ilości narkotyków. Wczoraj prokurator zastosował wobec niej dozór policyjny.

Źródło: Komenda Powiatowa Policji w Tczewie

2 komentarze(y) w “Policjanci zabezpieczyli 5 automatów do gier

  1. Czy to nie dziwne – ilekroć policja i KAS zatrzymują bywalców 7777 to zawsze się trafia ktoś z narkotykami w kieszeni. Przecież wiadomo , iż te biznesy trzymają w łapach gangusy a nie zwykli przedsiębiorcy. Dziwne ,że wszędzie pełno co raz nowszych bud z 7777 ,działają w najlepsze – bez podatków handlując w środku dragami pomimo ustawy o hazardzie

    1. u mnie ze trzy miesiące temu otworzyło się przy komendzie, więc na pewno policjanci wiedzą. Podobno to „gry logiczne”, a nie nielegalne, hazardowe, więc wszystko trwa w najlepsze.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *