Przejęli nielegalne automaty

automaty do gier

Policjanci zwalczający przestępczość gospodarczą, wspólnie z funkcjonariuszami Świętokrzyskiego Urzędu Celno – Skarbowego po raz kolejny wymierzyli cios w nielegalny hazard.

Mundurowi z Wydziału do walki z Przestępczością Gospodarczą kieleckiej komendy ściśle współpracują z funkcjonariuszami Świętokrzyskiego Urzędu Celno – Skarbowego w celu likwidacji procederów działających na szkodę Skarbu Państwa. We wtorkowe popołudnie policjanci, wspólnie z celnikami postanowili skontrolować jeden z lokali znajdujący się na osiedlu Na Stoku.

Mieli bowiem informacje, że mogą się w nim znajdować nielegalne automaty do gier. Podejrzenia mundurowych potwierdziły się. W lokalu funkcjonariusze zabezpieczyli 3 automaty, które wykorzystywane były nielegalnie oraz blisko 1800 złotych w gotówce, pochodzące najprawdopodobniej z nielegalnego procederu.

Automaty trafiły do Świętokrzyskiego Urzędu Celno – Skarbowego, którego funkcjonariusze prowadzą dalsze czynności w tej sprawie. Za urządzanie nielegalnych gier hazardowych grozi do 3 lat więzienia i wysoka grzywna.

Źródło: Komenda Miejska Policji w Kielcach

1 komentarz w “Przejęli nielegalne automaty

  1. hahha Mar… K. pozamiatali
    pewnie ktoś go nadał bo zapomniał sie rozliczyć podobno
    hahaha
    donoszenie ma krótkie nogi a i w łeb można dostać

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *