Seminarium European Lotteries Association odbywa się w Genewie

W Genewie odbywa się seminarium zorganizowane przez międzynarodowy zespół projektowy Knowledge Sharing Working Group, podczas którego przedstawiciele poszczególnych loterii należących do European Lotteries – w tym Totalizatora Sportowego – prowadzą dyskusję o trendach panujących na rynkach loteryjnych.

Głównym zadaniem grupy jest dzielenie się wiedzą i doświadczeniem w zakresie realizacji projektów edukacyjnych i działań zapewniających bezpieczeństwo Graczom, a także podejmowanie inicjatyw na rzecz wspólnych interesów członków European Lotteries.

EL, jest ważną i bardzo wpływową organizacją, której członkami są m. in. europejskie firmy loteryjne. Jej znaczenie nie wynika tylko z faktu, że zrzesza spółki obracające w sumie miliardami Euro, ale również, a może przede wszystkim z tego, że są to firmy niezwykle ważne dla gospodarek i społeczeństw zarówno poszczególnych państw, jak i całej Europy.

O tej organizacji grupującej większość krajowych loterii państwowych więcej można się dowiedzieć z artykułu w najnowszym Magazynie E-PLAY str 15/17 – TUTAJ

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *