Sukces w walce z „hazardowym podziemiem”

jednoręcy bandyci

Cztery nielegalne automaty służące do gier hazardowych zabezpieczono w trakcie wspólnie prowadzonych działań funkcjonariuszy Śląskiego Urzędu Celno-Skarbowego z Częstochowy i policjantów będzińskiego Wydziału do Walki z Przestępczością Gospodarczą.

Zabezpieczone automaty powędrowały do magazynu. Stróże prawa zatrzymali także do sprawy 57-letnia mieszkankę miasta, trudniącą się tym nielegalnym biznesem.

Po raz kolejny wspólne działania funkcjonariuszy Śląskiego Urzędu Celno-Skarbowego i będzińskich policjantów z Wydziału ds. Zwalczania Przestępczości Gospodarczej zakończyły się sukcesem. Tym razem w jednym lokali w centrum Będzina zabezpieczono cztery nielegalne automaty służącego do gier hazardowych. Nielegalny sprzęt został zabezpieczony i przetransportowany do magazyny częstochowskiego oddziału urzędu.

W trakcie wczorajszych działań zatrzymano także 57-letnią mieszkankę miasta, organizatorkę nielegalnego biznesu. Kobieta niebawem stanie przed sądem, czeka ją dotkliwa kara finansowa. Będzińscy kryminalni i ich koledzy z Częstochowy zapowiadają kolejne tego typu kontrole, których nieuczciwi „przedsiębiorcy” mogą się spodziewać w każdej chwili.

Źródło: Komenda Powiatowa Policji w Będzinie

  1. a miało być tak różowo kioski za dwie dychy kamerki kupony i gramy on line na krypto same drogie projekty naiwnych pełno no i co? jak zwykle g…… zamiatają sprzęty i jeszcze ciąganina po przesłuchaniach i kary na przyszłość i co dalej…?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *