Świętochłowiccy policjanci ponownie uderzyli w nielegalny hazard

automaty do gier

Funkcjonariusze Krajowej Administracji Skarbowej oraz policjanci zwalczający przestępczość gospodarczą w Świętochłowicach uderzyli w nielegalny hazard. Akcja przeprowadzona przez śledczych zakończyła się zarekwirowaniem 5 nielegalnych automatów do gier losowych na ulicy Katowickiej.

W miniony czwartek świętochłowicka Policja kontynuowała prowadzone działania mające na celu wyeliminowanie procederu naruszania przepisów o grach losowych na terenie miasta. Śledczy uzyskali informację, że w jednym z lokali przy ulicy Katowickiej mogą znajdować się automaty do nielegalnych gier hazardowych. Wspólnie z funkcjonariuszami Krajowej Administracji Skarbowej wkroczyli do punktu, gdzie ujawnili aż 5 maszyn.

W związku z podejrzeniem naruszenia przepisów o grach losowych policjanci zabezpieczyli urządzenia. Automaty trafiły do magazynów śląskiej służby celno-skarbowej.

Teraz śledczy ustalają, jakie straty poniósł Skarb Państwa w związku z nielegalną działalnością salonu gier. Za naruszenie przepisów ustawy karno-skarbowej grozi wysoka grzywna, a nawet 3 lata więzienia.

Źródło: Komenda Miejska Policji w Świętochłowicach

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *