Targi hazardu online SiGMA 2019 rozpoczęte

Targi SiGMA’19 odbywają się w dniach 27-29 listopada 2019 r. w Malta Fair Centre and Conventions Center w Ta ’Qali.

Wydarzenie, będące w czołówce bardzo konkurencyjnej branży, ewoluowało od 2014 roku, stanowiąc ostateczną wizytówkę iGaming, działającą zarówno na scenie europejskiej, jak i światowej.
SiGMA’19, która rozpoczęła się wczoraj powitała ponad 400 sponsorów i wystawców, 200 wiodących prelegentów w branży oraz oczekiwaną rekordową liczbę ponad 14 000 uczestników z ponad 80 krajów.

Co o tych targach mówią niektórzy z wystawców.

Alexandros Gerontikos, dyrektor sprzedaży Sportradar na Europę Południową:

SiGMA w tym roku będzie jedną z pierwszych okazji do zaprezentowania naszego portfolio zakładów 360 ° wraz z nową platformą Optima po naszym przejęciu w październiku. Zasadniczo oznacza to, że jesteśmy teraz punktem kompleksowej obsługi, który umożliwia bukmacherom, niezależnie od ich wielkości, zarówno na rynkach istniejących, jak i wschodzących, znalezienie każdego narzędzia, którego potrzebują, aby założyć lub ulepszyć swoją ofertę bukmacherską. Najlepsze jest to, że wszystkie nasze produkty pozostaną niezależne od platformy, zapewniając pełną elastyczność bez względu na to, co i jak klienci zdecydują się zintegrować

Todor Zahariev, CEO EGT Interactive, powiedział:

„Cieszymy się, że podczas tego strategicznie ważnego wydarzenia EGT Interactive zafascynuje odwiedzających kilkoma nowościami. Szanujemy tradycję prezentowania naszego najlepszego portfolio na współczesnym i innowacyjnym stoisku, a my zaskoczymy publiczność zupełnie nowym designem stoiska w tym kierunku. Ponownie jest to zgodne z koncepcją wizualną kategorii gier HOT. Oczywiście będziemy również zwracać wystarczającą uwagę na nasze nowe produkty, a jeden z nich z pewnością przyciągnie uwagę wszystkich. Gra premiowa Egypt Quest. Była to jedna z najbardziej udanych gier w operacjach lądowych, dzięki czemu jest znana naszym fanom. Uważamy, że będzie on miał ogólnie wysoki wskaźnik sukcesu u wszystkich naszych operatorów i mamy już niezbędne dane, które potwierdzają to oświadczenie, ponieważ w pierwszym miesiącu jego opublikowania znalazło się już w pierwszej dwudziestce najlepiej sprzedających się tytułów EGT”.

Dyrektor ds. IGaming i strategii nowego produktu Filippo Ferri stwierdził:

„SiGMA zapewnia idealne środowisko dla interesariuszy w świecie iGaming do nawiązywania kontaktów i analizowania trendów branżowych, które nadadzą ton 2020 r. Takie pokazy pozwalają zgromadzić się operatorom, organom regulacyjnym i dostawcom platform do gier w celu współpracy i dyskusji na temat najnowszych trendów w branży . W przestrzeni iGaming będzie wielu wystawców prezentujących nowe technologie i innowacje.”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *