W tym lokalu gra jest skończona

automaty do gier

Wczoraj policjanci zwalczający przestępczość gospodarczą z Komendy Miejskiej Policji w Kielcach, wspólnie z funkcjonariuszami Świętokrzyskiego Urzędu Celno – Skarbowego dotarli do lokalu na osiedlu Szydłówek. Stróże prawa zabezpieczyli w nim 3 automaty elektroniczne, które wykorzystywane były do nielegalnego hazardu.

Policjanci z Wydziału do walki z Przestępczością Gospodarczą kieleckiej komendy zajmują się na co dzień m.in. likwidowaniem procederów, które narażają Skarb Państwa na straty. W tym zakresie ściśle współpracują z inspektorami Świętokrzyskiego Urzędu Celno – Skarbowego. W trakcie czynności mundurowi ostatnio natrafili na informację o małym „kasynie”, mieszczącym się na terenie osiedla Szydłówek. Wczoraj policjanci wspólnie z celnikami postanowili sprawdzić, czy punkt działa legalnie.

Szybko okazało się, że kontrola potrwa trochę dłużej, bowiem w lokalu znajdują się 3 automaty, które wykorzystywane są niezgodnie z przepisami.

Zabezpieczone urządzenia trafiły do funkcjonariuszy Świętokrzyskiego Urzędu Celno – Skarbowego, którzy będą prowadzić postępowanie w tej sprawie. Za urządzanie nielegalnych gier hazardowym i nie opłacanie z tego tytułu podatków grozi do 3 lat więzienia oraz grzywna do 100 000 złotych za każde urządzenie.

Źródło: Komenda Miejska Policji w Kielcach

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *