Wazdan zakwalifikował się do 4 nagród CEEG

Wybitny producent gier automatowych Wazdan został zakwalifikowany do czterech kategorii w konkursie CEEG Awards 2018: Najlepszy innowator w kasynach internetowych, Najlepszy dostawca kasyn online, Najlepsza gwiazda wschodząca w technologii kasyn online i Najlepszy usługodawca z usługą iGaming.

Lista jest wynikiem 30 dni głosowania online. Ostateczne głosowanie w celu rozstrzygnięcia zwycięzców każdej kategorii, zostanie przeprowadzone przez uczestniczących delegatów podczas konferencji, która odbędzie się w The Ritz-Carlton w Budapeszcie 25 września. Konferencja Gaming w Europie Środkowej i Wschodniej to główne wydarzenie w regionie Europy Południowej i Wschodniej, przyciągające wszystkie zainteresowane strony z regionu, które chcą być na bieżąco z najnowszymi osiągnięciami w sferze gier i gier.

Wiele gier Wazdana opiera się na innowacyjnym zestawie narzędzi o wartości dodanej, Unikalnych funkcjach Wazdana, które obejmują pierwszy na świecie Volatility Levels ™, tryb oszczędzania energii, tryb podwójnego ekranu i wyjątkową funkcję gry, dzięki czemu operatorzy mogą zwiększyć zadowolenie klientów i zaangażowanie w poprawę zachowania oraz zachęcanie do przedłużonego grania i generowanie wyższej wydajności.

W tym roku Wazdan często pojawiał się w wiadomościach, ogłaszając liczne umowy partnerskie z liderami branżowymi, takimi jak: EveryMatrix, VideoLots, SlotMillions, Tipbet, Iforium, iSoftbet, Evenbets, Groove Gaming, GlobalPlay, Tipbet, iGP, Rabbit Entertainment, SoftGamings, Go Wild Gaming, Relax Gaming i Gaming1.

Na początku tego tygodnia Wazdan miał podwójne wydanie nagradzanych 9 Lions i Double Tigers. Nadchodzące gry od Wazdana to Black Hawk Deluxe, magiczna i fantastyczna gra z duchami, szkieletami i zamkiem pełnym skarbów; Hot 777 Deluxe 3-bębnowa, 5-liniowa gra automatowa z historią Dzikiego Zachodu; oraz Los Muertos ™, gra, która świętuje wyjątkowy meksykański świąteczny Dzień Umarłych, który zostanie wydany na czas Halloween. Portfel Wazdana zawierający ponad 110 slotów HTML5 na komputery stacjonarne, tablety i urządzenia mobilne będzie nadal rósł wraz z planowanymi uruchomieniami produktów w firmie SiGMA w listopadzie.

Szef działu sprzedaży w Wazdan Andrzej Hyla powiedział:

„Jesteśmy zaszczyceni, że Wazdan znalazł się na krótkiej liście z tak wieloma innymi prestiżowymi nazwiskami w branży. Nasza „pasja do gier” oznacza, że ​​naszym celem jest zapewnienie naszym partnerom najbardziej zaawansowanych technologii w branży, aby stworzyć najbardziej wciągające i ekscytujące doświadczenia związane z hazardem. Bycie nominowanym do tych nagród oznacza wiele dla każdego w naszym zespole i jest nagrodą za późne noce, szybką ekspansję, niesamowite innowacje i współpracę, która ma miejsce każdego dnia, aby pomóc naszym partnerom w osiągnięciu ich celów. Jesteśmy dumni, że osiągnęliśmy ten etap procesu przyznawania nagród. „

Przedstawiciele firmy Wazdan będą obecni na ceremonii CEEG Awards 2018 w Budapeszcie, aby skontaktować się z operatorami, agregatorami i partnerami z całego świata. Więcej informacji można znaleźć na stronie www.wazdan.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *